Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

21. dubna 2014

Nově přijímáme stravenky i pro platbu táborů

´

Vyhověli jsme mnoha Vašim žádostem a od dubna tohoto roku přijímáme stravenky jak pro platbu táborů a skupinových pobytů, tak i pro platbu občerstvení u nás na střediscích.

8. dubna 2014

Školní výlety - poslední volné termíny - last minute ceny!

Nabízíme poslední volné termíny pro školní výlety v našich střediscích Březová, Relaxa a Orientka. Díky přesunu termínů několika skupin do dřívějších termínů nebo na podzimní období se uvolnilo v květnu a červnu několik atraktivních termínů, které jsou v rámci této akce nabízeny za last minute ceny.

21. března 2014

Školní výlety 2014 v Jeseníkách - poslední možnost rezervace

Vážení přátelé, v tuto chvíli zbývají na Relaxe a Orientce poslední termíny pro školní výlety se skvělým programem. V tomto článku naleznete zpracovaný přehled školních výletů, výhody výletů pořádaných u nás a fotogalerii z jednotlivých aktivit, které je možné na výletech využít.

.

18. března 2014

Letní tábory 2014 Kompletní přehled

Vážení táborníci, je to tu! Kompletní přehled letních táborů na rok 2014. V tomto článku naleznete nejen přehled všech letních táborů, ale i úvodní představení všech novinek, které nás čekají. Pozor, letní tábory se letos obsazují rekordním tempem!

21. ledna 2014

Sezóna 2014 - Novinky v obrazech

Nová jídelna na Březové, lanáček na Orientce, super hřiště na Relaxe, Pevnost na Březové, Nové interiéry na Relaxe a spousta dalších novinek na sezónu 2014 v této obrazové reportáži.

5. ledna 2014

Školy co s námi jezdí mohou ušetřit na novém hřišti!

Díky partnerství s významným českým výrobcem krásných hřišť, lanových parků, lezeckých stěn a dalšího vybavení, společností NOMERA wood, se podařilo dohodnout velmi zajímavou akci. Všechny školy a školky, které s námi letos pojedou na jakoukoliv školní akci, nebo s námi byly v uplynulých třech letech mohou využít zvýhodnění 10% na stavbu dětského hřiště!

17. října 2013

Novinky na Relaxe a Orientce 2014

Během podzimu 2013 a zimy 2014 začínáme převážně na Relaxe s velkým budováním! A co že nás čeká? Nás čeká spoust apráce, ale všechny návštěvníky jistě potěší zcela nový nábytek na Relaxe, malý výběh s kozami kamerunskými, hřiště Outdoor point a venkovní učebna. Na Orientce pak lanáček pro školkáčky a nejmenší děti. Čtět více v článku!

27. srpna 2013

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2014

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2014. Letos se volné místo nedostalo na 187 škol! Proto včas rezervujte termín, program je možno vybrat kdykoliv později. Více v tomto článku. Navíc fotoreportáž z připravovaných novinek!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2014 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobil Tajfun Digital