Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

8. října 2014

Rezervujte zimní školy a školky v přírodě

Zima, to nejsou pouze lyžařské kurzy, ale i školy a školky v přírodě, které mohou mít i zcela nelyžařskou, ale napínavou a naučnou náplň! Samozřejmě je možné na pár dní pro zájemce zajistit i lyžařského instruktora, zkrátka zima dává prostor novým věcem a pokud hledáte netradiční, ale přínosnou školu, či školku v přírodě, zimní období u nás vás zajisté mile překvapí!

6. října 2014

Zimní pobyty pro rodiny

Protože nám již v průběhu letních prázdnin začalo chodit spousta mailů s žádostí o rezervaci víkendu či týdnu o jarních prázdninách pro rodinné pobyty na Orientce, pospíšili jsme si a již nyní v tomto článku vyhlašujeme volné termíny v Rekreačním středisku Orientka pro zimní rodinné pobyty. Můžete se těšit na velmi příznivé ceny a báječné prostředí. Pozor, již mnoho termínů je zcela obsazeno.

Pro ty, co naše zimní programy pro rodiny již znají a netrpělivě čekají na slíbenou tabulku volných termínů ji zde uvádíme.

3. října 2014

Šmoulové na sněhu!

Lyžařský tábor pro nejmenší! Pro všechny lyžaře od 4-5ti let, do 9ti let! POZOR! Letos pouze dva turnusy! Přes léto k nám jezdí na Šmoulí tábory spousta dětí, a tak se těšíme, že se s mnohými letními Šmoulíky setkáme i v zimě a že se přihlásí i nová Šmoulata.

3. října 2014

SNOWMASTER-pololetní prázdniny naplno!

Víkend v Jeseníkách, které jsou každoročně až po krk ve sněhu! Spousta zimních aktivit, které doma nezažijete!Armygame, Snowkiting, snowblade, sněžnice, ice climbing! Bohatý program, díky kterému se vám bude o sněhu a řádění v něm i zdát! Pozor!!! Je tu jen jediný víkend pro všechny zimní nadšence!!!

12. září 2014

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2015

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2015. V článku najdete informace, jak jsme střediska vylepšili a co jsme pro zpříjemnění vašich pobytů zrealizovali!

10. září 2014

Zima ve fotkách aneb nejlepší místo pro lyžařské kurzy i zimní tábory

Aneb pro ty, kteří u nás nikdy nebyli, aby měli představu, jak vypadá typická zima ve Staré Vsi, kde se nachází naše střediska Relaxa a Orientka. A jaké jsou možnosti jak pro školy, tak pro děti na zimní tábory, které máme i pro děti od 4 let! Naleznete zde pár nejvíce vypovídajících fotografií ze zim předchozích

4. září 2014

Zimní pobyty pro rodiny-otevřeny rezervace na zimu 2015

Protože nám již v průběhu letních prázdnin začalo chodit spousta mailů s žádostí o rezervaci víkendu či týdnu o jarních prázdninách pro rodinné pobyty na Orientce, pospíšili jsme si a již nyní v tomto článku vyhlašujeme volné termíny v Rekreačním středisku Orientka pro zimní rodinné pobyty. můžete se těšit na velmi příznivé ceny a báječné prostředí. Pozor, již mnoho termínů je zcela obsazeno.

15. dubna 2014

Outdoor Point - unikátní novinka na Relaxe

U našeho střediska Relaxa najdete již brzy novou turistickou atrakci Outdoor point. Nádherná krajina Jeseníků dostala v jedné ze svých nejkrásnějších částí unikátní atrakci, která je určena nejen návštěvníkům střediska Relaxa, ale i všem ostatním turistům.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2014 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobil Tajfun Digital