Možnosti spolupráce a partnerství

STAN spolupracuje s celou řadou firem, institucí, médií, univerzit a dalších subjektů, (např. Generálním štábem ČR a Policií ČR) Máme zájem na rozšiřování spolupráce prakticky ve všech oblastech. Pokud si jen trochu myslíte, že vzájemná spolupráce pro vás může být zajímavá, zde je to pravé místo. Pokuste se prosíme nejdříve prohlédnout níže uvedené modely partnerství a pokud vás některý z nich zaujme, určitě nám napište.

To však můžete učinit i v případě, že se do žádné z níže uvedených možností nezařadíte, a přesto si myslíte, že vzájemná spolupráce může být zajímavá.

Vašim nabídkám, návrhům, popsaným možnostem a kontaktu s Vámi se budu ráda věnovat a hledat nejvhodnější formu spolupráce.

Ing. Ludmila Doležalová, výkonná ředitelka info@istan.cz

Možnosti pro firmy a společnosti

Nabízíme široké možnosti oboustranně výhodné spolupráce s firmami a společnostmi prakticky jakéhokoliv zaměření

Spolupráce s cestovními agenturami

Nabízíme spolupráci, díky které můžete rozšířit nabídku Vašich služeb o další zajímavé pobyty a získat tak více, či zcela nové klienty.

Spolupráce s univerzitami a školami

Naše organizace spolupracuje s mnoha školami a univerzitami pedagogického či rekreologického směru

Spolupráce s médii

Organizace STAN nabízí médiím široké možnosti spolupráce, které jsou podrobně popsány zde

Spolupráce v oboru

Dlouhodobé partnerství? Spolupráce na určitých projektech? Jste firma, sdružení či jiná organizace, která realizuje něco podobného, jako STAN, nebo něco co s tím souvisí? Čtěte zde!
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio