28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

Letní prázdniny končí a všichni je ještě máme v živých vzpomínkách. A proto si myslíme, že je teď nejvhodnější čas nabídnout vám, abyste příští prázdniny vyrazili s vaší skupinou do našich středisek. Ať již se bude jednat o jednodenní akci, týdenní, nebo klidně i čtrnáctidenní tábor.

Byly jich už u nás desítky. Sportovních klubů, firem, skupin rodičů s dětmi, klubů spolků, sdružení, farností. Dosáhli jsme úžasného ohlasu. A proto dovolte, abychom tento článek zahájili právě těmito ohlasy.


...Bylo to báječné. Organizujeme každoročně pobyty pro děti z našeho města, a pokaždé jsme jezdili jinam, každý rok na jiné místo. Teď ale zůstaneme u vás. Takový program bychom nikdy dětem nedokázali připravit, protože nemáme takové vybavení...

...skvělá kuchyň, skvělí instruktoři, nádherné prostředí. Jezdíme k vám už tři roky s naší školní družinou na tábor o prázdninách a je to skvělé, že se vůbec nemusíme starat o věci jako je zdravotník, nemusíme vozit spoustu vybavení, prostě si to vždycky užijeme na maximum.

...Na Relaxu jezdím s naším DDM - s děckama z našeho města. A konečně si ten pobyt užiju i já, jako ředitel. Navíc zde pochytám spustu nápadů...je to takový celý hodně v pohodě.

...Děkujeme za perfektně zrelizovaný pobyt pro děti našich zaměstnaců a našich obchodních partnerů. Ačkoliv jsme takovou to akci dělali poprvé, setkala se se skvělým ohlasem...


Právě nyní, koncem prázdnin a začátkem podzimu skládáme do harmonogramu letních prázdnin 2013 tyto skupinové pobyty. Proto je nyní ten správný čas na rezervaci termínu.

Co vám můžeme nabídnout:

U vícedenních pobytů (např. sedmidenní pobyt)

  • Ubytování a plnou penzi v kterémkoliv z našich tří středisek
  • Stálou přítomnost zdravotníka na středisku a instruktorů vyškolených v poskytování první pomoci
  • Program podle vašeho přání, od vytvoření celého programu na míru podle vašich představ
  • Možné doplnění vašeho týmu našimi vedoucími a odbornými instruktory
  • Využití všech možností, které naše střediska nabízejí (a že jich je opravdu hodně, od bazénu, přes vysokolanová centra, lezecké stěny, armygame, paitnball, zorbing...)
  • Zapůjčení sportovního vybavení podle vaší potřeby
  • A to vše za cenu, kterou mnohde jinde dáte jen za ubytování a stravu.
  • To vše s přístupem, že našim cílem a přáním je, abyste i vy připojili svůj ohlas k výše uvedeným, byli maximálně spokojení a v budoucnu se k nám rádi vraceli. S přístupem, že každý prázdninový pobyt je individuální a vyžaduje individuální péči.

Možnosti a varianty:

Variant je mnoho. Od jednodeních pobytů, kdy vám připravíme adrenalinový den, po pobyty libovolně dlouhé. Od pobytů, kde si celý tábor či pobyt organizujete sami a využíváte pouze naše zázemí a vybavení, přes pobyty, kde vám náš instrukor zrealizuje vybranou část programu (nejčastěji atrakce typu armygame, vysoká lana, lezecké stěny) až po pobyty úplně na klíč.

Ceny:

Cena se stanovuje vždy na konkrétní pobyt a záleží na zvoleném programu a také středisku. Obecně lze ale říci, že u pobytu s programem se můžeme pohybovat někde kolem 2.500,- až 2.800,- Kč za týdenní pobyt. Samozřejmě s veškerým zázemím a plnou penzí. K tomu ještě větším skupinkám dáváme nějaké to místo zdarma. A to je cena, kterou jinde zaplatíte za tři dny bez programu.

Proč jsou naše ceny tak příznivé?

Protože naše střediska mají vysokou obsazenost, navíc střediska i adrenalin parky vlastníme, takže neplatíme žádné subdodavatele.


Zaujala Vás tato nabídka? Určitě vám doporučujeme on -line prohlídku našich středisek. Odkazy na jednotlivá střediska najdete na konci článku.

A jak postupovat dál? Vyplňte prosím jednoduchý nezávazný poptávkový formulář pro skupiny a vedoucí daného střediska se vám ozve a probere s vámi vaše přání, klidně jsme ochotni i za vámi dojet a celý pobyt prodiskutovat, nebo vás pozvat k nám na středisko na návštěvu, představit vám celé středisko na místě a u kávy pak pohovořit o všech možnostech.

Související odkazy:

Galerie fotografií:

Soucasnost Brezova001.JPGSoucasnost Brezova002.JPGSoucasnost Brezova003.JPG
Soucasnost Brezova004.JPGSoucasnost Brezova005.JPGSoucasnost Brezova006.JPG
Soucasnost Brezova007.JPGSoucasnost Brezova008.JPGSoucasnost Brezova009.JPG
Soucasnost Brezova010.JPGSoucasnost Brezova011.JPGSoucasnost Brezova012.JPG
Soucasnost Brezova013.JPGSoucasnost Brezova014.JPGSoucasnost Brezova015.JPG
Soucasnost Brezova016.JPGSoucasnost Brezova017.JPGSoucasnost Brezova019.JPG
Soucasnost Brezova021.JPGSoucasnost Brezova022.JPGSoucasnost Brezova023.JPG
Soucasnost Brezova024.JPGSoucasnost Brezova025.JPGSoucasnost Brezova026.JPG
Soucasnost Brezova027.JPGSoucasnost Brezova028.JPGSoucasnost Brezova029.JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio