30. prosince 2014

Gratulujeme a posíláme tablet!

Celý rok jsme ve školní sezóně oslovovali žáky základních i středních škol s otázkou co by chtěli na našich střediscích ještě zažít. Podněty jsme sbírali na kartičkách a následně z nich vylosovali výherce v našem případě výherkyni zbrusu nového tabletu.

Jsme rádi za všechny nápady a připomínky. Chceme, abyste se u nás citili dobře a odváželi jste si z našich středisek jen dobrou náladu a spoustu skvělých zážitků, proto neustále pracujeme na vybavení všech středisek, podívejte se!


Březová bude mít nový zážitkový park

Naše největší středisko - Březová, dostane nový zážitkový park. Dříve bychom napsali "lanové centrum" ale toto je opravdu něco víc. Se stavbou se již začalo. Stavba je tak náročná že bude probíhat na několik etap. Čtěte více nejen o novém zážitkovém parku.

Outdoor point ve středisku Relaxa

V létě byl dokončen Outdoor point ve středisku Relaxa, nádherné dětské hřiště, s umělými lezeckými stěnami, a třináct metrů dlouhým nerezovým tobogánem. Zbývá ještě finální povrchová úprava lezeckých skal, která proběhne začátkem dubna a pak si již všichni mohou tuto atrakci naplno užít. A to není vše - už nyní pracujeme na rozšíření této atrakce! Podívejte se na fotografie nového outdoor pointu.


Výherkyni, slečně Alici z Uherského Hradiště, gratulujeme!


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio