6. února 2019

Letní tábory 2019 hlásí rekordní zájem

Rekordní zájem o letní tábory 2019 každým dnem roste! V tuto chvíli máme přihlášeno o 40% více dětí než v loňském roce touto dobou! Předpokládáme, že v průběhu příštích týdnů budeme muset uzavřít první vlnu táborů!

A bude se jednat rovnou o několik turnusů, už nyní máme spadeno na 3 termíny, které nám "zčervenají jako první"! Vybírejte tedy zavčas a pošlete si rezervaci oblíbeného tábora co nejdříve!

.

.


Rezervace letních táborů pro rok 2019 jsou v plném proudu a my každým dnem přijímáme desítky nových registrací! Obrovský zájem o tábory STAN nás nesmírně těší a také zavazuje k přípravě těch nejnabitějších a exkluzivních táborů v moderním zázemí, které v České republice nemají obdoby.


MÁTE REZRVOVANÝ SVŮJ TÁBOR S KOŇMI?

Ne? Tak to byste si měli pospíšit! Protože velmi brzy budeme pro naplněnou kapacitu zavírat první turnusy, mezi které patří Indiáni I. a Fantázia s koňmi! Letní tábory s koňmi bývají obsazené jako první a letos tomu nebude jinak!

Nečekejte tedy zbytečně dlouho, ať volná místa nepromarníte! Tábory s koňmi jsou velmi limitované svou kapacitou a věřte, že není radno vyčkávat! Již nyní je obsazených 70% míst!

Mrkněte na tábory s koňmi a rezer­vujte si místo!BŘEZOVÁ SE PŘIPRAVUJE!

Ani s příchodem roku 2019 neleníme a s vypětím všech sil řádíme na Březové tak, abychom stihli první vlnu novinek!

Věříme, že vyžití návštěvníků tak nabere o něco více na obrátkách a nadchne všechny návštěvníky nejen na letních táborech, ale třeba i během jarních sobot určených pro veřejnost! Těšit se můžete například na zbojnické rýžoviště zlata, zbojnický hrad sherwood, tajemnou cestu bludištěm, vylepšenou armyzónu, pirátskou vesnici a mnoho dalšího-vše připraveno pro nejmenší i největší táborníky, kteří do Resortu Březová zavítají.

Přehled letních táborů 2019 Březová
Přehled sobot pro veřejnost - jaro 2019NOVINKY MEZI LETNÍMI TÁBORY

A jelikož se nebojíme ničeho nového, vybrali jsme pro léto 2019 několik zcela nových témat pro letní tábory!

Nejmenší tak potěší třeba letní tábor FROZEN - Ledové království, airsoftové fanoušky zase letní tábor Rainbow Six nebo Special Forces. Zejména o letní tábor FROZEN je přímo neskutečný zájem a tato táborová novinka brzy naplní svou kapacitu!!!

Máte jakýkoli dotaz?

napište nám na info@istan.cz nebo využijte tel. číslo 777 832 734


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio