26. února 2011

Léto = Orientka rájem pro rodiny

Rychle se nám začíná plnit sezóna a to právě od zájemců o rodinné pobyty na Orientce. Rádi bychom vám je tedy stručně představili a zároveň vám nabídli možnost rezervace již nyní, kdy volná místa ještě jsou. Orientka-krásná horská chata v Jeseníkách, vás ráda uvítá se všemi novinkami, které jsme si pro vás přichystali... A nových věcí a ktivit na vás čeká skutečně mnoho.


Spousta novinek!


Jestliže jste byli loni na Orientce, věřte, že to tam nyní nepoznáte! Během jara a léta zde vyrostlo neuvěřitelně mnoho atrakcí, které zde převážně byly postaveny právě pro potřeby rodin s dětmi. Pojďme si je nyní představit.

Lanové centrum o výšce 16m se stalo dominantou celého areálu, tři okruhy, každý v jiné výšce, překážky, které jinde nenajdete! Na lanové centrum bylo spotřebováno desítek tun betonu, stovky metrů ocelového lana a nespočítatelné množství závitových tyčí, šroubů, matiček… Vše je postaveno s největší pečlivostí a prověřeno tisíci klienty, kteří již našimi lanovými centry prošli.

Horolezecká stěna, která obklopuje věž lanového centra se tyčí do výše 16m a je možné zde vyzkoušet 7 různých cest, různé obtížnosti a délky.

Unikátní boulderovka, která je skvělou napodobeninou opravdového pískovce je neustále obsypána dětmi, které ji milují, boulderovka tohoto typu je teprve druhá v celé ČR!

Dětské hřiště s nerezovým tobogánem, skluzavkou a houpačkami se stalo středem světa pro všechny malé návštěvníky ještě před jeho oficiálním otevřením, součástí dětského hřiště je dále trampolína s ochrannou sítí pro všechny malé i větší návštěvníky a pískoviště pro nejmenší návštěvníky

Půjčovna horských kol vás zbavuje převážení kol, která jsou neskladná, k dispozici je pět horských kol (4 pánské a 1dámské), je potřeba se jen včas domluvit a poté už jen vyrazit na výlet po krásách Jeseníků

Plážový volejbal určitě ocení všichni, kdo si rádi zasportují ve vyhřátém písku

Krb a gril plácek se dá označit za samostatné střediskoJ a to nejen díky svým rozměrům. Co je příjemnějšího než večer posedět venku s přáteli a otáčet voňavé maso na grilu?

Myslíte si, že je toho málo? Není! Až sami uvidíte, uvěříte, že se Orientka rozrostla a změnila k nepoznání…


Přehled programů a stručný popis


Pro rodiny je na Orientce připraveno několik programů, přesněji 4, různé programy zahrnují různé aktivity, přesný přehled aktivit v jednotlivých programech najdete "ZDE"

Rodinka

Pětidenní až týdenní program pro rodinu ve vaší režii, což pro vás znamená dostatek volného času na podnikání túr a výletů na kole, či konání jiných aktivit, avšak s tím, že vám každý den na hodinu či dvě bude k dispozici instruktor, který vás provede specialitami.


Rodinkaplus

Pětidenní až týdenní program pro rodinu ve vaší režii, což pro vás znamená dostatek volného času na podnikání túr a výletů na kole, či konání jiných aktivit, avšak s tím, že vám každý den na hodinu či dvě bude k dispozici instruktor, který vás provede specialitami.


Parta

Program určený pro více rodin s dětmi. Je potřeba, aby rodin bylo alespoň pět, aby mělo smysl zařizovat i program pro děti ( ve dvou si děti moc pořádných her nezahrají). V programu jsou zařazeny i hry jako např. paintball, který je zde hlavně pro tatínky a starší děti.


Partaplus

Opět program určený pro pět a více rodin. Je obohacený o dvě aktivity a lze realizovat v pěti, až sedmidenní verzi. Program pro všechny rodiny, které se již dlouho znají a chtěly by si společně vyrazit někam do přírody a zažít spoustu nového

všechny popsané komponenty jsou dokončovány postupně a některé budou dokončeny až v kětnu 2011, nemusí být proto všechny k dispozici začátkem měsíce


· Ceníky jednotlivých programů naleznete "ZDE"

· Více o programech naleznete "ZDE"

· Fotogalerii střediska naleznete "ZDE"

· Rezervace naleznete "ZDE"

Hodnocení článku:

1 2 3 4 5
Průměrná známka: 1.95
Počet hlasů: 19
Přečteno: 15095x
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio