1. srpna 2017

Podzimní pobyty - nejkrásnější školy v přírodě jsou na Březové!

Podzimní školy v přírodě a školní výlety na Březové nabízí jedinečné zážitky, perfektní provedení všech školních programů, na které děti nikdy nezapomenou a hlavně krásnou přírodu Vysočiny doplněnou aktivitami nabitým areálem Outdoor Resortu Březová. V roce 2016 jsme vybudovali mnoho originálních a nových zážitkových aktivit, které ocení všichni návštěvníci právě na pobytech v roce 2017/2018! Na jaké podzimní akce můžete na Březovou přijet a co nového vás čeká?

Jaké pobyty je možné na podzim v Březové realizovat?

Na podzim u nás rádi přivítáme všechny návštěvníky od těch nejmenších - školkáčků až po ty, kteří mají před maturitou! Vynírat můžete z ryze zážitkových pobytů plných neobyčejných aktivit či tematických pobytů, kterými se line příběh od prvního do posledního dne. Stejně tak si můžete vybrat, zda přijedete pouze na pár hodin, či u nás strávíte pobyt 15 denní...

Vybírejte tedy....

  • Školy v přírodě - na podzim velmi oblíbené pobyty, jejichž celkový přehled naleznete "ZDE"! Staňte se pralidmi a prožijte každodenní dobrodružství, které život v pravěku nabízí nebo se přesuňte do středověku a pojďte dobýt pevnost nepřátel... A dalších 10 typů škol v přírodě! Vše zábavnou a zážitkovou formou, která děti nadchne!
  • Jednodenní školní akce s tématem dle výběru - přijeďte s dětmi strávit jeden atrakcemi i příběhem nabitý den v Outdoor Resortu Březová! Od témata Angry birds pro malé návštěvníky, přes Adrenalin day nabitý aktivitami až po Army zonu pro všechny příznivce military! Další skvělé jedodenní pobyty naleznete "ZDE"
  • Školní výlety - celodenní i večerní program v režii našich instruktorů, skvělé zážitky z aktivit i herních bloků, zkrátka výlet na 100%! Přehled školních výletů naleznete "ZDE"
  • Adaptační kurzy - převážně pro nové kolektivy (první, šesté a deváté třídy) nabízíme vykročení správnou nohou do společného života třídy! Poznání, souhra, nastavení příjemného klimatu a zážitkové bloky vedené našimi preventisty, stejně jako spousta aktivit zaměřených na stmelení nového kolektivu, jsou připraveny na vᚠpříjezd! O adaptačních kurzech se více dozvíte "ZDE"
  • Třídní teambuildingy - pobyty pro již existující třídní kolektivy, kde to ovšem trochu skřípe... Málo co má takový efekt jako sbalit se, změnit prostředí, vyrazit ze školy do uklidňující přírody - nové tváře, nové zážitky, nový přístup... A o to jde! Více o třídním teambuildingu naleznete "ZDE"
  • Jednodenní adaptační/teambuildingové akce - nemůžete vyrazit na více dní? I tak stojí za to vyhradit si den a pověnovat se vztahům ve třídě, přece jen ve stejném kolektivu děti stráví hodně dlouhou dobu a vše, co můžete pro lepší kolektiv udělat se počítá a hodí! Více o těchto akcích "ZDE"


A aby se měli všichni na co těšit, intenzivně stavíme, budujeme, vymýšlíme, opravujeme a jsme zvědaví, co na to řeknete! :-)

Těšit se na podzim 2017 můžete na:

  • Zrekonstruovanou hlavní budovu
  • Nová vysoká lana
  • Nový soutěžní nízkolanový park
  • Rozšíření naší "stáje" o další koně


Chystáte se vyrazit na školní pobyt a máte možnost získat na něj dotace? Určitě se na nás obrate, rádi s vámi o této možnosti promluvíme, jelikož dotované pobyty (které musí splňovat různá specifika) často pořádáme!


Zeptejte se

Pomocí online poradny

Na e-mailu info@istan.cz

Na tel. 777 832 734

Nezávazně poptejte termín pobytu

Galerie fotografií:

DSC_1241.JPGDSC_2722.JPGDSC_2734.JPG
DSC_2775.JPGDSC_2801.JPGDSC_2811.JPG
DSC_2814.JPGDSC_2822.JPGDSC_2829.JPG
DSC_2871.JPGDSC_7711.JPGDSC_7723.JPG
IMG_3895.jpgIMG_6553.jpgIMG_6591.jpg
Outdoor resort brezova kveten04.JPGOutdoor resort brezova kveten18.JPGTåbory s koňmi.jpg
akvarel.jpgbrezova budova brezen 201603.JPGbrezova budova brezen 201605.JPG
brezova budova brezen 201607.JPGbrezova budova brezen 201608.JPGbrezova budova brezen 201610.JPG
brezova duben02.jpgbrezova duben04.jpgmalĂ˝ lanovĂ˝ park.JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio