13. září 2017

Poslední místa pro podzimní pobyty! Jaro 2018 - přihlášky jen fičí!

Vážení ředitelé, milí pedagogové! Dovolte, abychom vás informovali o posledních termínech pro podzimní akce - adaptační kurzy, školy v přírodě, školní výlety i sportovní kurzy! A TAKÉ ZPOZORNĚTE: KAŽDÝ DEN REZERVUJEME DESÍTKY TERMÍNŮ PRO JARNÍ AKCE! Nezapomeňte si včas rezervovat tu svoji! Přečtěte si více o podzimních pobytech v Outdoor Resortu Březová a o možnostech jarního vyžití pro vaše třídy! PS: A můžete se podívat na video ze školních pobytů


PODZIM plný zážitků

- od jednodenních po týdenní! Pro prvňáčky i pro deváťáky

Školy v přírodě jsou oblíbenou podzimní akcí, zvolte si z tematických nebo čistě zážitkových pobytů a užijte si celý pobyt i Vy - pedagogové. Můžete vyrazit i na jednodenní výlet, či sportovní den! Celodenní program zajišťují naši instruktoři!

Vytápěné ubytování ocení všichni návštěvníci našich středisek zvláště v podzimních a jarních měsících.

Skřípe to mezi dětmi? Vaše třída je seskládána z několika tříd? Vyrazte na adaptační kurz, či třídní teambuilding, uvolněte napjaté vztahy a poznejte děti mimo školní lavice. Nápomocni budou i naši preventisté

ADAPTAČNÍ A SPORTOVNÍ KURZY

- Zrealizujte je v nejlepším zázemí a obohaťte o neobyčejné aktivity!

Nově vzniklé třídy jsou tématem hlavně středních škol a gymnázií, ulehčete dětem i sobě začátek nové školní etapy a vykročte do společného soužití dny strávenými v přírodě, protkanými zážitky, seznamovacími a týmovými aktivitami, kdy pohoda a dobrá nálada udělají více než "pokec první den" ve školních lavicích.

Přidejte se i Vy ke stovkám spokojených škol, které poznaly jak má opravdový adaptační kurz vypadat!

  • atraktivní forma zážitku a týmových aktivit ve skvělém zázemí středisek STAN
  • profesionální vedení našimi instruktory
  • pro­gram připraven ve spolupráci s preventisty
  • vlastní MŠMT akreditovaný program pro vzdělávání lektorů adaptačních kurzů
  • zážitkové aktivity pro větší intenzitu kurzu
  • blok primární prevence (kyberšikana, drogy…)
    … a mnoho dalšího

Vsaďte i Vy na ty nejlepší adaptační kurzy v ČR!

Cyklistický, lezecký, turistický, či zkrátka outdoorový sportovní kurz? Vyzkoušejte něco nového a skvělého i Vy! Střediska STAN jsou perfektním výchozím bodem pro realizaci všech typů sportovních kurzů i pro ty nejnáročnější!


Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.


Jarní sezóna pro všechny!

Ve všech našich střediscích pořádáme jarní pobyty už od poloviny března - jak je to možné? Protože všechny ubytovací kapacity jsou vytápěné a není tedy problém jak v brzkých jarních měsících, tak ve dnech, kdy prší, či při podzimních pobytech.

Proč na školu v přírodě brzy zjara?

Duben je v posledních letech jedním z nejkrásnějších měsíců, brzy je teplo a málo co po pošmourné zimě pohladí po duši jako výlet na Vysočinu, či do CHKO Jeseníky, kde jsou čerstvý vzduch, nádherná příroda a zážitky nabitý program na denním pořádku.

ŠKOLNÍ VÝLETY

Vyberte si ze široké nabídky pobytů a programů. Od jednodenních až po týdenní od tematických až po zážitkové. Od těch pro nejmenší až po ty pro maturanty!

Jen v loňském roce se nám nepodařilo umístit téměř 190 škol, proto pošlete co nejdříve alespoň nezávaznou poptávku!

Protože mnoho škol má v daném roce povolený výjezd jen na jediný den, připravili jsme i atraktivní nabídku jednodenních programů pro ško­ly.


Prohlédněte si zázemí, ve kterém se školní akce pořádajíDůležité odkazy pro školní pobyty


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio