18. února 2019

Práce v ráji? Pojď dělat instruktora!

Březová aktuálně: Právě v tuto chvíli se rozbíhá nábor nových instruktorů pro období od dubna do června 2019. Pro tyto měsíce nabízíme atraktivní práci instruktora(animátora) u školních skupin. V tomto článku vám tuto práci podrobně představíme. V našich řadách mají místo jak ti, kteří mohou celou sezónu, tak ti, kteří mohou přijet třeba jen na čtrnáct dní! Tato zajímavá brigáda, či stálé zaměstnání, je určena mladým lidem od 18-ti let.

Do Resortu Březová přijíždí každým rokem sousty dětí a mladých lidí. Každoročně se jejich počet zvyšuje o tisíce. Jen v minulém roce to bylo o téměř tři tisíce více, než v roce předchozím, a letos očekáváme nový rekord. A jak roste počet návštěvníků, roste i potřeba těch, kteří jsou skutečnou duší Březové, instruktorů, kteří připravují dětem a teenagerům právě ten skvělý zážitkový program, kvůli kterému sem všichni jezdí.

Co bude náplní vaší práce

Škola která přijede na Březovou, si již předem vybrala nějaký zážitkový program. A vy ji tímto zážitkovým programem provedete. Velká část programu je již předpřipravena a na vše vás naškolíme. Ale nic samozřejmě nebrání tomu, abyste do programu vložili vaše nápady, vaši osobnost a váš talent.

Co požadujeme

- Věk minimálně 18 let

- Trestní bezúhonnost

- Komunikaci na výborné úrovni

- Ochotu řešit a vycházet vstříc

Co Vám nabízíme

- Nabízíme Vám denní čistou mzdu 730,- Kč/den

- Zdarma možnost ubytování

- Zdarma celodenní strava v našem resortu.

- Vyplácení u externistů probíhá po týdnu.

Samozřejmostí je skvělá parta a jedinečné prostředí, proto doporučujeme prohlédnout si fotogalerie Březové na tomto webu.

Jak se přihlásit

Buď napište přímo na e-mail instruktori@istan.cz, nebo - a to je ještě lepší, vyplňte přihlášku na našem webu www.instruktoristan.cz a my se vám do dvou dnů ozveme. Případně na www.instruktoristan.cz najdete i další kontakty, včetně fcb. Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište opět na instruktori@istan.cz

Co po vás budeme chtít?

Abyste tuto krásnou práci dělali nejlépe jak umíte, abyste udělali skutečnou radost těm, kterým budete dělat instruktora. Důležité je chtít, vše ostatní vás naučíme. Těšíme se na vás!

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio