14. února 2015

Školní výlety 2015 - poslední volné termíny!

Nabízíme poslední volné termíny pro školní výlety a školy v přírodě v našich střediscích Březová, Relaxa a Orientka. Díky přesunu termínů několika skupin do dřívějších termínů nebo na podzimní období se uvolnilo v dubnu a květnu několik atraktivních termínů, které jsou v rámci této akce nabízeny za last minute ceny!

Střediska Březová, Relaxa a Orientka jsou známá tím, že většinou jsou více než 9 měsíců předem zcela vyprodaná. Vždycky v dubnu dochází k vyhlášení posledních volných Last minute termínů, které vzniknou v průběhu února a března nějakými přesuny mezi školami na jiné - dřívější jarní nebo podzimní termíny.


Školní výlety - STAN from STAN on Vimeo.


Letos je tomu však jinak! Díky obrovskému zájmu probíhá obsazování posledních volných termínů školních výletů již nyní! Pokud proto chcete vyrazit na školní výlet s námi, určitě neváhejte a vyplňte poptávkový formulář a my se Vám budeme co nejdříve věnovat. V těchto dnech zároveň prosíme o pochopení, že odpověď může trvat i třeba dva či tři dny, poptávek nám totiž chodí opravdu velké množství. Poslední volné termíny se v tuto chvíli najdou ještě na všech střediscích, každým dnem jich ale rychle ubývá.


Speciální nabídka pro školy a školky v přírodě!

Přesunem dvou školních skupin se uvolnila jinak vždy beznadějně obsazená RELAXA a to v několika atraktivních dubnových termínech! Pokud tedy hledáte středisko pro vaši školu či školku v přírodě nebo školní výlet a chcete Last minute cenu, pak je tu šance na dubnový pobyt na Relaxe! Středisko Relaxa nabízí letos novinku v podobě úžasného dětského hřiště Outdoor point. Středisko Relaxa si můžete prohlédnout "ZDE".


Nejjednodušším způsobem je vyplnění poptávkového formuláře, který najdete zde, pokud si nejste jisti termínem, napište zde např. "červen" nebo "květen" a obratem obdržíte nabídku posledních volných termínů. Vždy ale vyplňte počet míst, alespoň přibližný. Pokud nabídka nepřijde hned, nemusíte se bát, že by se poptávka někde ztratila, jen se vyřizují poptávky před vámi.


STAN je již dvanáct let značkou pro nejúspěšnější a nejoblíbenější školní výlety a školy v přírodě v České republice. V nabídce má tři skvěle vybavená střediska, více než 30 programů pro mateřské, základní i střední školy.


Související odkazy:

Galerie fotografií:

DSC_0029.JPGDSC_5061.JPGDSC_5084.JPG
DSC_5136.JPGDSC_5140.JPGDSC_5147.JPG
DSC_5165.JPGOrientka soucasna002.jpgOrientka soucasna003.jpg
Orientka soucasna004.jpgOrientka soucasna008.jpgOrientka soucasna010.jpg
Orientka soucasna011.JPGOrientka soucasna013.jpgOrientka soucasna015.jpg
Orientka soucasna016.JPGOrientka soucasna017.jpgSDC10075.JPG
SDC10086.JPG_DSC0088.JPGfotka na web.jpg
hriste.jpgkrb night.jpgDSC03834.JPG
DSC03921.JPGDSC_0002.JPGDSC_0009.JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio