21. března 2015

STAN představil novou kolekci jednodenních školních výletů

Po osmi letech přichází zásadní obměna v nabídce jednodenních školních výletů. Připravili jsme pro Vás pět nových atraktivních programů, které je možno objednat již tuto sezónu! Jednodenní výlety jsou řešením pro školy, které nemohou vyrazit na vícedenní pobyt.

STAN představil kolekci pěti nových jednodenních školních výletů právě v době, kdy objednávání školních akcí vrcholí. Jednodenní školní výlet je řešením pro školy, které mají v plánu pouze jednodenní výlet.


Každý z jednodenních školních výletů trvá 5 - 7 hodin (podle možností školy, jak dlouho chce a může zůstat, cena je stejná). Pobyt vždy zahrnuje kompletní program, včetně všech v programu uvedených atrakcí, dále oběd a pitný režim po celou dobu pobytu. Pojďme si nyní představit celou nabídku.


Jednodenní výlety pro mladší žáky


Angry Birds - Velká loupež, je jednodenní školní výlet, který je určen pro mateřské školy a 1.2. a 3. třídu základní školy. Zaváděcí cena školního výletu pro rok 2015 je pouze 350,- Kč. Napínavý šestihodinový program plný dobrodružství si můžete prohlédnout v kartě programu.


Strážce buše - Těžký den rangera Johna je dobrodružný jednodenní program, který má navíc výchovný charakter ve vztahu k přírodě a akcentuje ochranu přírody, zejména ohrožených druhů. Je zasazen do atraktivního prostředí australského národního parku. Na rangera johna čekají tento den samé velké výzvy a náročné úkoly! Více najdete v kartě programu jednodenní školní výlety. Tento školní výlet je určen pro 1. až 6. třídu ZŠ. Zaujaly Vás jednodenní výlety pro mladší žáky? Zde je nezávazný poptávkový formulář.


Jednodenní výlety pro starší žáky


Ať již na tento školní výlet pojede několik tříd současně, co budou soutěžit mezi sebou, nebo jedna třída, kterou rozdělíme do dvou či tří týmů, vždy půjde o dokonale prožitý den. Určeno pro 5. - 9. třídu ZŠ. Více najdete v kartě Pevnost Boyard.


Army zóna - program určený pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy. Nebojte se, nejedná se o žádnou bezduchou střílečku ani o program, který by se líbil jenom klukům. Naopak. Vše je sice zabaleno do atraktivní army tematiky, ale program je hlavně o taktice, týmovosti, spolupráci, umění se rozhodnout a umění zvládnout pořádné napětí. To že jsme do programu nasadili nejmodernější army vybavení, které si jen lze představit nám umožnilo vytvořit program, na který budou žáci dlouho vzpomínat.


Kolekci jednodenních školních výletů uzavírá Adrenalin Day. Zde určitě doporučujeme vyhradit si na tento program alespoň 7 - 8 hodin. "Adrenalin Day" je určen pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy. Vzhledem k obrovskému množství aktivit je zaváděcí cena 430,- Kč mimořádně atraktivní.

Zaujaly Vás jednodenní školní výlety pro starší žáky? Zde je nezávazný poptávkový formulář


Jednodenní výlety - rezervace


Pro rezervaci jednodenních školních výletů je nyní nejvyšší čas! Vzhledem k tomu, že na střediscích souběžně probíhají i vícedenní školní výlety, můžeme vzít v jednom termínu (v jeden den) pouze jednu skupinu. Minimální velikost skupiny je 12 žáků, maximální velikost skupiny je 60 žáků. Jednodenní programy jsou primárně určeny pro školy, ale mohou je využít např. i zájmové spolky či jiné neziskové organizace.


Pro nezávaznou rezervaci prosíme vyplňte náš poptávkový formulář


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio