6. prosince 2014

STAN získal významnou akreditaci

Naše společnost získala z rukou náměstka ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy velmi významnou akreditaci. Od roku 2014 může jako jedna z mála v ČR školit, vzdělávat a následně certifikovat hlavní vedoucí letních táborů.

Tato akreditace opravňuje STAN ke školení hlavních vedoucích letních táborů. Tuto akreditaci získal STAN v akreditačním řízení, do kterého předložil sylabus vzdělávání a zkoušení uchazečů o pozici hlavního vedoucího letních táborů.


Hlavní vedoucí letních táborů musí projít vzdělávacím kurzem akreditovaným MŠMT a být následně přezkoušeni. STAN připravil několik vzdělávacích kurzů, které otevře zájemcům o tento vysoký a zodpovědný post v práci s dětmi a mládeží. O termínech vyhlášených kurzů Vás budeme informovat.


STAN se v roce 2014 a 2015 zaměřil kromě investic ve svých střediscích, které by měly dosáhnout rekordního objemu také na významné posilování v oblasti akreditací a rozvoje lidských zdrojů. Jen za zimu 2014 a 2015 proběhnou školení a vzdělávací aktivity, do kterých STAN investuje téměř 1 mil Kč. Souběžně s těmito školeními, získáváním certifikací a akreditací poběží i několik samostatných akreditačních programů. O výsledcích Vás budeme rádi informovat.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio