26. května 2013

Tábory Stronghold - video, pevnost a herní plán

Poslední článek před vypuknutím letošních táborů Stronghold, odtajňujeme poslední tajemství, a přinášíme poslední důležité informace! Saladin, Čtyři erby, i Tajemná tvrz...

Milí přátelé, letošní tábory Stronghold se blíží a tak bychom vás (a případně vaše rodiče) chtěli informovat o tom, co se chystá a co považujeme za důležité.


Obsazenost táborů Stronghold - tábory Stronghold se letos obsazovaly rekordním tempem. K dnešnímu dni je přihlášeno dohromady o 100 táborníků více, než v loňském roce. A počet volných míst rychle ubývá. Zde je aktuální stav k dnešnímu dni:

  • Stronghold Saladin - posledních 7 volných míst (!!!)
  • Stronghold 4 erby - posledních 17 volných míst
  • Stronghold Tajemná tvrz - posledních 11 volných míst

Takže pokud se chcete ještě přihlásit na tyto výjimečné tábory, klikněte co nejdříve "ZDE" a vyplňte on-line přihlášku. Aktuální stav volných míst můžete sledovat v "Kompletním přehledu táborů", dokud tam svítí "volná místa" nebo "poslední volná místa" máte ještě šanci.


Pevnost

O všech novinkách jsme již psali v předchozích reportážích, odkazy na ně najdete na konci tohoto článku. Jediné, co zůstalo obestřeno tajemstvím, a co jsme si nechali na samý konec, je představení pevnosti. Nuže, tady je!

Další fotky pevnosti najdete v připojené fotogalerii pod článkem. Současná pevnost, kterou znají dřívější účastníci táborů, bude rozšířena o velké nádvoří a o dvě hlídkové věže (každá pro dva lukostřelce), dále dvě půlkruhové bašty s cimbuřím (každá až pro tři až pět lukostřelců) a masivně opevněnou brána s dalšími dvěma dobře opevněnými věžemi. Co na obrázku není vidět, jsou různé vychytávky, které tato pevnost má, jako např. několikery tajné dveře, které se mohou bleskurychle otevřít a obránci mohou udělat výpad proti útočníkům či dobývacím strojům.

Jirka, Auri a Kuba při vytyčování nové pevnosti, začátek května 2013


Přípravy a herní plán

Herní plán na letošní STRONGHOLDy jsme, stejně jako celou přípravu letošních STRONGHOLDů, pojali velmi důkladně a zatímco vy teprve sníte o tom, jaká dobrodružství vás čekají, všichni vedoucí (už je nás skoro 20) se během roku sjíždějí na Březovou a nezištně zde o víkendech tvoří od rána dlouho do noci vybavení, herní plány, zbraně, pevnost, dobývací stroje...

Takový herní plán jsme ještě neměli. Na obrázku varianta pro Tajemnou tvrz, samozřejmě v tuto chvíli ještě rozpracovaná. I tak už je nyní za vedoucími několik desítek hodin práce na tomto plánu. Na obrázku patrné výkresy tužkou, Niki a Kuba propočítávají počet polí a umístění staveb.


A na závěr tohoto článku ještě promo video na letošní Strongholdy....


Stronghold-promo-2013 HD720 from STAN on Vimeo.


A ještě jedna důležitá věc: Někdy kolem 5. června by měly mít tábory Stronghold svůj vlastní web, o jeho startu vás budeme včas informovat.


Související odkazy:

Hodnocení článku:

1 2 3 4 5
Průměrná známka: 1.90
Počet hlasů: 10
Přečteno: 10419x

Galerie fotografií:

1.jpg2.jpg3.jpg
3a.jpg4.jpgACCamera.jpg
ACCamera2.jpgACCamera3.jpgACCamera4.jpg
DSC_8642.JPGDSC_8794.JPGDSC_8797.JPG
DSC_8799.JPGDSC_8800.JPGDSC_8801.JPG
DSC_8802.JPGDSC_8804.JPGDSC_8805.JPG
DSC_8807.JPGDSC_8809.JPGDSC_8810.JPG
DSC_8811.JPGDSC_8814.JPGDSC_8820.JPG
DSC_8823.JPGDSC_8825.JPGDSC_8827.JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio