22. září 2017

Zimní rodinné pobyty už mají své termíny! Vyberte si!

Pro všechny příznivce zimních radovánek jsme připravili přehled termínů, kdy se na Orientce budou konat pobyty pro rodiny s výukou lyžování a dalšími aktivitami! Těšte se na zimu s námi a vyberte si termín pro váš pobyt!

SNOW FAMILY to je akční program za akční ceny!

Mimořádně atraktivní lyžařský a snowboardový program pro kolektivy, party kamarádů i rodiny! Do programu si můžete zařadit různorodé aktivity a sami si tak zvolíte, jak chcete svůj pobyt prožít. Sněžnice, snowkiting, snowblade, večerní programy a další. To vše a jěště víc si můžete seskládat podle vašeho přání! A co teprve takový vnitřní bazén?! Nebo večerní lyžování?

K dispozici je taky lyžařský nebo snowboardový instruktor, který vám nebo vaším dětem na svahu ochotně poradí a zabezpečí i další program.


!!!Termíny, kdy platí zajištění programu jsou vypsané v tabulce. V těchto vybraných termínech je jistá přítomnost instruktora/instruktorů, kteří program zabezpečují. V případě termínů, které nejsou vypsané v tabulce se může, ale nemusí na středisku nacházet volný instruktor. Proto všechny ostatní termíny považujte za ty, kdy nebude možné s instruktorem počítat, takže se bude jednat o klasický typ rodinné rekreace, která bude celá ve vaší režii.O čem je SNOW FAMILY?

Můžete si vybrat některou aktivitu z nabídek, která se vám bude líbit a hlavně, která vám bude vyhovovat. Samozřejmě se může stát, že se vám něco úplně nezamlouvá, a proto je u všech programových částí možnost navolit si jednotlivé složky a aktivity tak, aby vám program vyhovoval v plném rozsahu!

Chcete, aby se vaše dítě učilo lyžovat, zatímco sami procházíte okolí na běžkách? Chcete si večer, po celodenním sportování, pustit s rodinou film a pěkně pohromadě si užívat pohodovou zimní atmosféru? Není problém, stačí nám jen sdělit, jaká máte přání a určitě se nějak domluvíme.


5-ti denní SNOW FAMILY

Akce začíná vždy v pondělí a končí v pátek, ve stanovených termínech. Možnost ubytování je od pondělí od 14:00 hod., prvním jídlem je pondělní večeře.Až do pátku platí plná penze. V pátek je ubytování do 10:00 hod., posledním jídlem je oběd. V případě, že vyrazíte na celý den někam na sjezdovku a nebudete se chtít vracet na oběd, dáme vám s sebou balíček. Během pobytu máte v ceně zahrnutý program, který bude přizpůsoben momentálnímu složení a požadavkům účastníků- viz. odstavec o programu


SNOW FAMILY-víkend

Vždy od pátku do neděle v termínech uvedených v tabulce. Ubytování je možné od pátku od 14:00 hod., prvním jídlem je páteční večeře. V neděli je potřeba vystěhovat se do 10:00 hod. Posledním jídlem je nedělní oběd.Co obsahuje SNOW FAMILY?

Program, který je obsažen v ceně a je len na vás co si vyberete:

-> lyžařskou školu pro prťata (zkušený lyžařský instruktor je zároveň profesionální

pracovník s dětmi a mládeží)

-> lyžařskou a snowboardovou školu pro -náctileté

-> lyžařskou a snowboardovou školu pro dospělé

-> snowkiting - naučíme vás základy snowkitingu a vyzkoušíte si tento úžasný zimní sport

-> zapujičení snowblade a sněžníc

-> večerní ARMYGAME za symbolickou cenu 100 Kč/osoba

-> večerní program pro děti (hry, diskotéka, tvůrčí programy)

-> využití vnitřního bazénu

Ráj běžkařů i včerní lyžování

Okolí Orientky nabízí i skvělé možnosti pro všechny nadšené běžkaře, přímo za Orientkou začíná trasa na oblíbené místo - Alfrédka. Více o běžkařských možnostech najdete ZDE.

Máte radi atmosféru noční sjezdovky? V takovém případě můžete využít večerního lyžováni vždy ve středu, v pátek a v sobotu.


Pětidenní a vícedenní prázdninové programy SNOWFAMILY


Termín


Dny


Cena*

Dospělý/dítě**

Obsazenost


1.-5.1.2018

5.-9.3.2018

po, út, st, čt, pá (možno až do neděle)

po, út, st, čt, pá (možno až do neděle)

3090,-/2750,-**

3090,-/2750,-**

VOLNÁ MÍSTA

VOLNÁ MÍSTA


*Cena je akční a zahrnuje plnou penzi, ubytování, možnost využití nabízeného programu.

**Nižší cena platí pro děti ve věku 4-7 let, pro děti do 3 let je akce zdarma, pokud jim není nárokováno lůžko a stravaVíkendové programy SNOWFAMILY


Termín


Dny


Cena*

Dospělý/dítě**

Obsazenost


1.-4.2.2018 (pololetní prázdniny) 4-denní čt, pá, so, ne 2450,-/2090,- VOLNÁ MÍSTA
19.-21.1.2018 pá, so, ne 1650,-/1450,- VOLNÁ MÍSTA
9.-11.2.2018 pá, so, ne 1650,-/1450,- OBSAZENO
16.-18.2.2018 pá, so, ne 1650,-/1450,- VOLNÁ MÍSTA
3.-5.3.2018 so, ne, po 1650,-/1450,- VOLNÁ MÍSTA
9.-11.3.2018 pá, so, ne 1650,-/1450,- VOLNÁ MÍSTA

*Cena je akční a zahrnuje plnou penzi, ubytování, možnost využití nabízeného programu.

** Nižší cena platí pro dítě do 14 letDůležíté odkazy:

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio