Informace pro rodiče

Postup přihlášení na letní tábor

Zde platí jednoduché pravidlo, čím dříve, tím lépe. Každoročně sice přidáváme další a další turnusy letních táborů, ale pokud chceme držet, ba dokonce kadoročně zvyšovat kvalitu letních táborů, nejde meziročně zvyšovat kapacitu a počet turnusů dvojnásobně. Z toho vyplývá, že u naprosté většiny táborů je každým rokem zájemců podstatně více, než míst na táboře. Stručně řečeno, s přihlášením na jarní či letní tábor rozhodně neváhejte. Nejjednodušší způsob, jak se na tábor přihlásit, je prostřednictvím naší on-line přihlášky. Zde uveďte všechny vaše údaje a především platnou a funkční e-mailovou adresu. Na tu vám totiž bude automaticky zasláno potvrzení spolu s číslem vaší objednávky, které budete používat při platbě jako variabilní symbol. Na e-mail vám zároveň přijde datum splatnosti, do kdy má být tábor uhrazen a zároveň vám e-mailem přijdou i táborové propozice, kde je vše popsáno do nejmenších detailů.


Kontakt pro další informace

Může se stát, že dojde k nějaké změně, budete mít speciální přání, dotaz, v tomto případě se vám jistě budou hodit naše kontakty. Nejjednodušší, nejefektivnější a nejrychlejší je komunikace elektronickou cestou. Je to jednodušší než telefonicky, už proto, že naše nabídka letních táborů je tak rozsáhlá, že naše operátorka na telefonu by musela být chodící encyklopedie, aby zpaměti věděla úplně všechny informace. Pokud je tedy dotaz zaslán na ONLINE PORADNU, může se naše operátorka poradit s hlavními vedoucími a na dotaz pak kompetentně odpovědět.


Informace pro rodiče již přihlášených táborníků

Je-li Vaše dítě již na letní tábor přihlášeno, veškeré další informace naleznete v elektronických organizačních pokynech, které Vám byly odeslány na email a v sekci Tábory - Informace pro rodiče, vždy na webových stránkách konkrétního střediska.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio