Jazykové tábory

Jazykové letní tábory STAN vynikají nejen velmi intenzivní a přitom neformální výukou, ale na rozdíl od většiny jiných jazykových táborů i skvělým programem. Letošní novinkou je tábor Olympic games na Březové!

Jaké jsou základní argumenty proč si vybrat letní tábor právě s organizací STAN?

  • Rodilí mluvčí - ano, naše tábory vedou rodilí mluvčí, vysokoškolsky vzdělaní, nebo zahraniční¨absolventi vysokých škol, kteří vystudovali v angličtině a mají certifikát vysokého stupně.
  • Zkušení vedoucí - zahraniční tým vedoucích je doplněn českým týmem - profesionálními pracovníky s dětmi a mládeží, se zkušenostmi z našich jiných táborů, navíc rovněž anglicky hovořícími
  • Skvělé prostředí - pro realizaci jazykových táborů jsme vybrali skvěle vybavené středisko Relaxa
  • Atraktivní program - Neposílejte vaše děti na takové jazykové tábory, na které se jim nechce! Na našich jazykových táborech je atraktivní program stejně důležitý, jako anglická konverzace. Jazykový tábor nemusí být vůbec nuda.
  • Cena - Cena letního jazykového tábora zahrnuje úplně vše, tj. program, práci lektorů a instruktorů, plnou penzi, a využívání veškerého zázemí středisek.

Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor


O metodice...

.

Problém školní výuky jazyků spočívá v tom, že děti mají plné hlavy vědomostí, ale neumí je rychle aplikovat. Tj. umí překládat pouze věty z učebnic, neumí porozumět mluvenému textu, neumí rychle odpovědět. Zkrátka neumí získané vědomosti využít.

A právě na toto je zaměřen náš letní tábor. Pokud by měl být letní tábor jen nějakým pokračováním školní angličtiny, nemělo by to význam a děti by to ani nebavilo. My budeme stavět na aktivní konverzaci, od rána do večera, nikoliv v lavici, ale v nejrůznějších situacích, které přináší atraktivní program.

Bude se mluvit pořád. A děti to bude bavit. Angličtina jim tak poprvé bude moci "přejít do krve" Tato metodika je nejmodernější a umožňuje nejrychlejší a nejefektivnější učení. Na této metodice stavíme i naše kurzy pro náročné jazykové skupiny. Je to rozhodně mnohem lepší, než posílat dítě na "jazykový tábor", kde se dopoledne v lavici učí a odpoledne si hraje...


Zde je na místě otázka, jaké základní znalosti by mělo dítě mít, než jede na náš tábor. Ideální je, když má již alespoň dva roky školní či kurzové angličtiny za sebou, ale přínos to bude mít i pro toho, kdo se učí anglicky teprve rok. Nebudeme vám tvrdit, že jazykový tábor je dobrý i pro naprosté začátečníky, kteří anglicky neumí ani slovo. Úplní začátečníci totiž potenciál tohoto tábora nevyužijí.


Jak se přihlásit

.

Nejdůležitější je přihlásit se včas. Počet míst na jazykových letních táborech je omezen! Přihlašování probíhá přes on-line rezervační formulář, který najdete "ZDE" . Tato přihláška je nezávazná. Všichni úspěšně přihlášení obdrží dva měsíce před zahájením tábora slovíčka a základní fráze k dané tématice, které je vhodné si pročíst, nebo ještě lépe, se je naučit.


Jazykové tábory na chatě Orientka 2019

Název Termín Pokročilost Věk Cena Stav
HARRY POTTER 30.6.-6.7.2019 mírně pokročilí 8-12 4590,- volná místa

Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor


Jazykový tábor na Březové 2019

Název Termín Pokročilost Věk Cena Stav
OLYMPIC GAMES 10.8.-19.8. 2019 mírně pokročilí 12 - 17 5980,- volná místa

Související odkazy

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio