Letní tábory

Na tomto místě jsme rozdělili širokou nabídku letních táborů podle jejich zaměření. Průřezem všech tématik letních táborů je pak přiložené video v této sekci. Vyberte si letní tábor přesně po vás! Letní tábory renomované značky STAN to jsou dětské letní tábory nové generace, letní tábory, které si vybere každým rokem téměř 3000 dětí z celé ČR!

Army tábory

Kdo je jednička v pořádání letních táborů s army tématikou v republice? Přece STAN! Po velkém úspěchu Army táborů STAN se ale začalo objevovat mnoho napodobenin. Naše letní tábory jsou ale nenapodobitelné! Určitě ne v takové kvalitě, kterou máme my!

Dobrodružné tábory

Reálné středověké letní tábory, fantasy světy, školy čar a kouzel...nebudeme si na ně hrát, budeme to doopravydy žít! Letní tábor, na kterém se v jedné bitvě utkají stovky táborníků! Letní tábor, kde vedoucí mají dokonalé kostýmy, rekvizity a děti vtáhnou ...

Sportovní, bláznivé a ostatní tábory

Letní tábory sportovní, letní tábory žonglovací, letní tábory bláznivé, ale i mimořádně oblíbené tábory "adrenalin camp" zaměřené na lezení, lana a adrenalin, filmové tábory to vše a ještě mnohem více najdete v této kategorii.

Tábory pro nejmenší

V nabídce letních táborů pamatujeme i na ty nejmenší. Rodiče se mohou spolehnout na skvělý program a vzornou péči o jejich děti. Na naše letní tábory dokonce jezdí opravdové princezny! Letní tábory pro předškoláky jsou čímdál oblíbenější!

Tábory s koňmi

Od srpna 2014 máme pro všechny návštěvníky Březové jednu specialitku, kterou jsou noví obyvatelé louky před střediskem. Jedná se o šestici koníků, se kterými se setkáte jak ve školních programech, tak i na letních táborech. Mimoto je možné se přihlásit ...
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2017 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio