O našich táborech

Letní tábor je pro dítě velkou událostí, proto je důležité vědět, komu jej svěřujete.

Vážení rodiče, milí táborníci,

vítejte v sekci, která vám podrobně představí tábory pořádané organizací STAN - Special Team for Adventure in Nature. Tábory realizujeme už pěknou řadu let, většina z nás ještě mnohem déle, než trvá tato organizace. Ano, jsou mezi námi i tací, kteří se letním táborům věnují již 15 let.


Nová generace letních táborů, tábory 21. století

Nechceme se však odvolávat na tradici. my tvrdíme, že jsme přinesli novou generaci letních táborů do České republiky. Ať se budete dívat po desítkách jiných nabídek, zjistíte, že jsou v naprosté většině podobné, že jsou to velmi často již dvacet let stejné tábory a některé se snad ani nezměnily od dob, kdy byly organizovány pionýrem či svazáky. Ale děti jsou dnes jiné a úplně jiné jsou i možnosti. Tak proč jich nevyužít.


Letní tábory STAN mají respekt

Zástupci STAN byli již dvakrát zváni jako odborníci do pořadu ČT 24. Letní tábory STAN se jen v posledních dvou letech objevily 9 x na televizních obrazovách a 81 x v novinách, časopisech, rádiu...Pro spolupráci na realizaci našich letních táborů jsme získali jak Policii ČR, tak generální štáb ČR, stejně jako mnoho osobností, které naše tábory navštívily (Ondřej Neff, Jiří Mádl, pohádková princezna Petra Tenorová, kouzelník Richard Nedvěd a další), stejně jako spolupráci s významnými agenturami (Security system atd.)


Letní tábory STAN mají úspěch

Každoročně se letních táborů STAN účastní více táborníků. Rodiče mají v organizaci velkou důvěru. Nechtějí svěřovat dítě neznámé organizaci a to je pochopitelné. Velmi často se stává, že rodiče pak volí STAN nejen jako organizaci, co zajišťuje tábory jejich dětem, ale rekreaci celé rodině, ať již zimní nebo letní. Na tábory STAN jezdí děti úplně z celé republiky, dokonce i ze zahraničí. Je jim jedno, jak dalekou mají cestu k nám, protože k nám jet chtějí.


Letní tábory STAN jsou zkrátka pojem

To se pozná mimo jiné i (bohužel) podle toho, jak mnoho organizací začalo naše tábory napodobovat. Ale když dva dělají totéž, není to totéž. Náš vývoj se nezastavuje a každoročně se snažíme naše tábory ještě vylepšovat.


Letní tábory STAN jsou bezpečné

A to je pro vás, vážení rodiče, velmi důležitý argument. Velký důraz klademe na výběr vedoucích, nikdy nebereme do našich řad vedoucí, které neznáme. Aby u nás mohl někdo jako vedoucí pracovat, musí se dlouhodobě osvědčit, absolvovat četná školení. V naprosté většině případů je hlavním vedoucím tábora vždy profesionál, který u naší organizace pracuje již řadu let. Zvláště důležitá je bezpečnost u takových akcí, jako je využívání adrenalin parků, nebo při realizaci náročných army programů. Tyto aktivity vyžadují opravdu komeptentní profesionály na svém místě.

Ačkoliv se táborů STAN zúčastnily již tisíce dětí, nikdy se na našich táborech nestal vážný úraz. Naopak díky tomu, že naši vedoucí jsou poctivě školeni na první pomoc a krizové nečekané situace, se našim instruktorům podařilo již několikrát ať již na školních akcích nebo na táborech zachránit lidský život, nebo alespoń velmi rychle a odborně pomoci u situací, které byly naprosto nepředvídatelné a vyžadovaly rychlé a správné rozhodnutí (nečekaný první epileptický záchvat, prudká alergická reakce doprovázená šokem, alergická reakce s dušením). Jistotu dává i stálá přítomnost kvalifikovaných zdravotníků ve středisku.


Výše jsme uvedli informace, o kterých předpokládáme, že jsou důležité pro vás, rodiče. Nyní je již na vašich dětech, aby si vybrali tábor, který si chtějí dokonale užít.


Stan Klip 30s from STAN on Vimeo.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio