9. března 2013

BITVA O VODU A NAFTU - OPERACE TORCH - BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH

"Kapitán se snažil navázat s praporem spojení radiem. Operátoři však hovořili potichu, tlumeným hlasem. Odněkud zleva zaznělo několik krátkých dávek z německého MG 42 (nejlepšího kulometu na světě). Desátník se přesunul ke svému kulometčíkovi a zašeptal mu, aby postavil kulomet tam, odkud přichází palba. Desátník se tiše odplížil, aby rozestavil zbytek své čety, vzpomíná:

"Téměř jsem vyskočil z kůže, když jsem uslyšel, jak nabíjí kulomet. Zvuk nabíjeného lehkého kulometu je za tiché noci slyšet na půl míle daleko. Veškerá naše snaha být nepozorováni a překvapit Němce tak vyšla vniveč." A tím to vše začalo…. "


BARTRSTVO from STAN on Vimeo.


V africké poušti byly nejdůležitější dvě suroviny - VODA pro VOJÁKA a NAFTApro STROJE. Bitva o naftu a vodu bude několika fázová vojenská operace.

.

V první fázi bude mít speciální jednotka za úkol proniknout do nepřátelského opevnění, aby zajistila mapy s pozicemi nafty a vody.

V druhé fázi vojáci obsadí stanoviště s vodou a naftou, které musí udržet po určitou dobu. Stanoviště budou od sebe vzdáleny - herní pole zajištěno dost veliké.

V třetí fázi - vojáci musí dostat za pomocí techniky zásoby nafty a vody do svých základen, aniž by je cestou někdo nepřepadl a nesebral jim zásoby domu určené.


.

Na tomto airsoftovém táboře vás čeká kromě výcviku pěchoty a cvičení taktiky s bojovou technikou 3 veliké celodenní operace.

Jednou z nich vás čeká vylodění v přístavu Orán - záleží jen na šikovnosti vašich zbraní a vás samotných.

Další celodenní bitva je o Naftu a Vodu

Třetí celodení akce je o ... dojeďte na tábor a uvidíte co vás bude čekat a co nemine.


.

Těšte se na speciální vychytávky:

Písečná bouře - za pomocí dýmovnice a zvukového signálu - stroje se zastaví a pěchota se pohybuje s minimální viditelností až na …..

Písečné víry - v ukořistěných mapách - označené písečné víry - po příchodu na místo - jednotka na určitou dobu vyřazena z boje, přichází o část životů.

A mnoho dalších vychytávek - airsoftových, taktických, technických a dalších vás čeká letos na táboře Bratrstvo Neohrožených.

.

.

.BRATRSTVO 2013 from STAN on Vimeo.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio