26. září 2018

SNOWMASTER-pololetní prázdniny naplno!

Víkend v Jeseníkách, které jsou každoročně až po krk ve sněhu! Spousta zimních aktivit, které doma nezažijete! Armygame, Snowkiting, snowblade, sněžnice!

Bohatý program, díky kterému se vám bude o sněhu a řádění v něm i zdát! Pozor!!! Je tu jen jediný víkend pro všechny zimní nadšence!!! Tábor je určený dětem ve věku 7-17 let, a to lyžařům i snowboardistům. Samozřejmostí je i bohatý nelyžařský program!


*Snowblade*Snowkiting*Armygame*Sněžnice


Ano, je to tak, pro SNOWMASTERA je vyhrazen jeden jediný víkend! Jeden jediný víkend nacpaný odspodu až po vrch super lyžováním, válením ve sněhu, výpravami na sněžnicích po okolí a dalšími super aktivitami! Ale pozor, zažijete zde i mnohé další, co takhle snowkiting? Zkoušeli jste? Ne? Vyzkoušíte, naučíte, zamilujete si! Zkoušeli jste? Ano? A zafoukal vám vítr tak, že jste za drakem jenom cupitali, co vám síly stačily? Tak proč to nezopakovat? Pro lyžaře, polo-lyžaře i nelyžaře, pro snowboardisty, polo-snowboardisty i budoucí snowboardisty, zkrátka pro všechny, kdo se nebojí zimy, sněhu a vleku a chtějí si naplno užít tři dny, kdy škola zůstává daleko, daaaaleko pryč!


.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Jak to třeba bude vypadat?

Přijedete, seznámíme se, zahrajeme hry, pofičíme rychlostí blesku na svah, kde proběhnou první jízdy, rozdělíme se, budeme jezdit a jezdit a až nás budou bolet nohy, otočíme se a pofičíme zpět do střediska, kde se umyjeme, očistíme a oddáme se hlubokému spánku.

Další den ježdění, ježdění a ježdění a odpoledne snowkiting a armygame! Večer můžeme skočit na Orientku a tam se válet v bazénu!

Další den lyžovačka, snowblade a večerní lyžování

A co neděle? Ta vůbec nebude na program chudší! Ježdění, sněžnice, ty uzavřou tento super-akční víkend....


Kdy, kde, co jak? Kam dále

SNOWMASTER se uskuteční o prodlouženém víkendu 31.1.-3.2.2019 v rekreačním středisku Relaxa! Cena tohoto super prodlouženého víkendu je jen 1990,-Kč!!!

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, instruktorská práce, půjčení veškerého spešl vybavení(kite, armygame, sněžnice, snowblade...), návštěva bazénu na Orientce...Zkrátka spousta věcí!Nástup je ve čtvrtek od 17 hodin!


Kam dále

Hodnocení článku:

1 2 3 4 5
Průměrná známka: 1.25
Počet hlasů: 8
Přečteno: 13537x
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio