13. prosince 2016

Už nemusíte čekat do léta, jsou tu jarní tábory!

Poprvé v historii Březové přinášíme jarní tábory! Přichystali jsme pro všechny táborníky několik zcela výjimečných táborových témat. Jarní tábory na Březové se poprvé uskuteční v termínu 13.-19. března 2017 a rozhodně to bude pro všechny účastníky jedno velké jarní dobrodružství.

A pozor! Jarní tábory lze rezervovat za speciální zaváděcí ceny. A to není vše! Na jarních táborech půjčujeme kostýmy a army zbraně za polovinu obvyklé částky!


Z jakých témat lze vybírat na jarních táborech?


Dětský jarní tábor s koňmi

Ani o jarních prázdninách nezapomínáme na milovníky koní. Základní výcvik rozšířený o nově vybudovaný trail, který budou mít možnost jarní táborníci jako první otestovat! A to je lákavá nabídka, nemyslíte? Vyjížďky po okolí v koňském sedle, péče o koně i nové znalosti o koních. Více informací ZDE.


Jarní tábor Counter Commando

Sedm dní výcviku, misí a airsoftu, které budou pod vedením oblíbeních vedoucích z letních army táborů! Noční mise, celodenní taktické manévry, pohyb v terénu a maskování uchvátí všechny příznivce army. Samozřejmě nebude chybět spousta zážitkových a adrenalinových aktivit. Více informací ZDE.


Angry Birds - Návrat domů

O jarních prázdninách se Březová promění na Angry Birds zázemí pro nejmenší táborníky, kde prožijí 7 napínavých dnů se svými oblíbenými kamarády z Angry Birds. Těšit se můžou táborníci na spoustu napínavých výprav, nových her a také na velkou závěřečnou bitvu proti prasatům, protože zlý král Ovar nedá ptáčkům nikdy pokoj! Více informací ZDE.


Sport Junior challenge

Jarní prázdniny v pohybu a na čerstvém vzduchu? Proč ne! Lanové centrum, lezení, lukostřelba, armygame, to je jen zlomek toho, co je pro táborníky přichystané! Noční hry, spousty týmových a zábavných her a v neposlední řadě oblíbené táborové vedoucí, kteří vám již nyní chystají nabitý program! Více informací ZDE.


Jarní tábor Fantasy World

Skvělé kostýmy, náročné bitvy, večerní tematický program a spousty larpových rolí čeká na všechny táborníky na jarním táboře. Jsou připraveny zcela nové herní úseky a získáš spoustu poznatků z herního prostředí i boje z ostatních táborů! Více informací ZDE.


Těšíme se o jarních prázdninách na všechny nedočkavé táborníky! Nezapomínejte ani na včasnou rezervaci letního tábora pro své táborníky, vybírejte z pestré nabídky letních táborů ZDE.


Tým STAN

Special Team Adventure in Nature


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio