letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
24. listopadu 2016

NOVINKA 2017 - jarní tábory na Březové!

Kam vyrazit o jarních prázdninách, pokud nejste příznivci zimních sportů a nechcete strávit jarňáky lyžovačkou třeba na střediscích STAN v Jeseníkách? Letos poprvé vyhlašujeme jarní tábory na Březové, a to v jednom jediném termínu! Sedmidenní dobrodružství s tematikou angry birds, fantasy, army, sportu, či jezdectví! Od nejmenších táborníků až po ty zkušené! Nečekejte na léto a vyrazte za skvělými zážitky již v březnu!

24. listopadu 2016

2017: nově otevřené středisko pro školy i táborníky!

Od roku 2017 můžete navštívit další středisko pod vlajkou STANu - jedná se o středisko Slunečné údolí, které se nachází nedaleko Ledče nad Sázavou, v krásném údolí řeky Sázavy, která dělá tento areál vskutku jedinečným. Vyrazte na školní pobyt nebo letní tábor do těchto míst a zažijte své dobrodružství v dechberoucím okolí Slunečného údolí!

23. listopadu 2016

Být vedoucím je pohoda? Strongholdové setkání bylo náročné...

Dohoda byla jasná: na konci října dorazit v pokud možno hojném počtu na Březovou, zde rozdělit táborové týmy, vymyslet nové herní úseky, vymyslet nové kostýmy, proškolit nové vedoucí a hlavně - ROZJET NATÁČENÍ NOVÉHO STRONGHOLDOVÉHO PROMO VIDEA... Na čtyři dny docela náročný program! A jaká byla realita? Přísná a náročnější než jsme čekali.

16. listopadu 2016

Poslední slanění říjen 2016

Abychom nelenili, rozhodli jsme se na podzim uspořádat pro STAŇáky rozloučení s lezeckou sezónou, jediný volný termín ukazoval na říjen- inu, co už, buďto zmokneme nebo umrzneme, každopádně zájem o tuto akci byl, tak jsme se rozhodli ji uspořádat stůj co stůj... Dali jsme si řádně do těla, procvičili základní metodiku, pobavili se, užili si skvělý víkend a snad založili tradici pro každoroční závěr lezecké sezóny.

31. května 2016

Poslední volné tábory! Podívejte se, na který turnus se ještě můžete přihlásit!

A i na těch zbylých zbývá pouze pár volných míst! Již máme zcela uzavřených 42 táborů na Relaxe a Březové a každým dnem přibývají další! Máte odeslanou svou táborovou přihlášku? Máte místo na táboře jisté? Váhali jste dlouho? Tak už neváhejte a vyberte si, než se výběr ještě zúží! Těšíte se na léto? My se těšíme na všechny táborníky!

17. května 2016

Autobusové svozy na letní tábory v RS Březová 2016. Odjezdy z Prahy, Brna a Třebíče

Naše tábory jsou Vám nejblíže! Letos jsme si na Vaše žádost pospíšili a otevřeli táborové svozy už nyní! Neváhejte tedy a rezervujte si místa v autobuse z Brna i Prahy pro cestu tam i zpět a letos POPRVÉ jsou rezervace i pro svoz z Třebíče. Čtěte více informací o cenách, organizaci a nástupních místech.

5. března 2016

Tábory na léto 2016 - Kompletní přehled! Neváhejte a rezervujte si místo!

Tak a je to tady! Vybírejte z celkového přehledu našich letních táborů, které jsou přichystané na přicházející léto! A pořádně se těšte, bude to paráda!. Jako vždy si na své přijdou nejmenší táborníci i ti, kterým už se blíží plnoletost! Více než 90 turnusů rozličných témat, od čtyřdenních až po třináctidenní, pro sportovce i dobrodruhy, zkrátka letní tábory pro opravdu každého! Těšíme se na letní dobrodružství!

11. února 2016

Druhé číslo táborových novin

Trošku jsme zapracovali na táborových novinách a je tady nové číslo! Dočtete se v něm spoustu zajímavých věcí. Třeba jak je to se zimou v Jeseníkách, jak správně vybrat lyže nebo snowboard, jak se nám natáčel klip nebo jak nám bylo na školení v Singing Rocku. A to není vše. Čtěte a uvidíte sami. Nezapomeňte u toho na včasné přihlašování na tábory. Již teď máme přihlášený dvojnásobek táborníků jako loni touto dobou.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio