letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
3. ledna 2016

Šmoulové na sněhu!

Lyžařský tábor pro nejmenší! Pro všechny lyžaře od 4-5ti let, do 9ti let! POZOR! Letos rovnou šest turnusů! Přes léto k nám jezdí na Šmoulí tábory spousta dětí, a tak se těšíme, že se s mnohými letními Šmoulíky setkáme i v zimě a že se přihlásí i nová Šmoulata.

4. listopadu 2015

Letní tábory 2016, blíží se velký třesk? Prémiová sezóna?

Všechno tomu napovídá. Přípravy na letní tábory 2016 začaly už na samém konci prázdnin. O tři měsíce dříve než obvykle. Ve všech střediscích se razantně investuje, byly vytvořeny týmy na zpracování úplně nových programů, nabídka turnusů se opět rozšířila. Vychází první číslo tábornických novin. Ano, ve STANu očekáváme prémiovou sezónu!

28. května 2015

Letní tábory 2015 Kompletní přehled

Vážení táborníci, je to tu! Kompletní přehled letních táborů na rok 2015. V tomto článku naleznete nejen přehled všech letních táborů, ale i úvodní představení všech novinek, které nás čekají a rozhodně jich není málo.

.

.

.

19. dubna 2015

Na Relaxe přibyly nové turnusy letních táborů! Některé původní již doobsazujeme!

O letní tábory na Relaxe je takový zájem, že jsme museli přidat 4 další turnusy! A vybrali jsme opravdu zajímavá a atraktivní témata. Nejmenší táborníci se můžou těšit na tábor Angry birds vs Prasátka či Angry birds STAR WARS a pro ty, které zajímá spíše army tematika přibyl druhý turnus Call of Duty junior a tábor Battlefield

22. února 2015

Letní tábory nabídnou přímý přenos

S mimořádným ohlasem se u rodičů táborníků setkalo v minulých letech denní zpravodajství z letních táborů přes sociální síť facebook. Letos však půjdeme ještě dále. Nachystali jsme pro vás přímý přenos z táborů pomocí digitálních webkamer a vysílání živého zpravodajství z letních táborů.

19. ledna 2015

Letní tábory STRONGHOLD 2015

Rok 2015 je pro nejpopulárnější středověké letní tábory v ČR, tábory STRONGHOLD rokem mimořádným. V posledních letech přibývalo meziročně desítky nových táborníků a pokud se naplní naše odhady, již letos by měly tábory Stronghold překonat hranici 500 táborníků. A čím toto číslo oslavit lépe, než těmi nejlepšími tábory! Tady jsou!

.

.

21. listopadu 2014

Letní tábory 2015 již brzy!

Milí táborníci, ani letos neporušíme tradici a zveřejníme termíny a témata táborů na příští rok na všech našich webových stránkách 5.12.! Ve stejný den se otevře i přihlašování na jednotlivé turnusy, a pokud nevíte co dát Vašim nejbližším pod stromeček, máme pro Vás připravený krásný dárkový poukaz. Darujte pod stromeček tábor od STANu, neuděláte chybu! A čím budou naše tábory lepší než minulý rok?

8. června 2014

Stronghold Husité, horká novinka letošních prázdnin!

Mimořádně oblíbené letní tábory STRONGHOLD mají další zajímavý přírůstek! V termínu od 18. do 24. srpna se uskuteční premiérový sedmidenní tábor. Na co se můžete v této nové kapitole STRONGHOLDu těšit se dočtete v tomto článku.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio