letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
18. května 2014

Dvě skvělé akce pro táborníky na konci srpna!

Akce pouze pro táborníky, kteří již na našich táborech byli (nebo budou letos s námi poprvé), jejich kamarády a sourozence. Jedna čistě ARMY a druhá ve stylu středověku/fantasy. Přijeďte si užít ty největší bitvy a rezervujte si místo, dokud ještě volná jsou! Autobusové svozy z Brna, Prahy a Třebíče! 24.8.-27.8.2014 ty největší airsoftové a fantasy bitvy v historii Březové!

17. května 2014

Střet na Avalonu

Akce pouze pro táborníky, kteří již na našich táborech byli (nebo budou letos s námi poprvé), jejich kamarády a sourozence. Jedinečná a neopakovatelná fantasy bitva! Stronghold, Warcraft, Hra o trůny, kdo zvítězí v nejznámější bitvě o ostrov Avalon? Autobusové svozy z Brna, Prahy a Třebíče! 24.8.-27.8.2014 největší fantasy bitva v historii Březové!

26. dubna 2014

STRONGHOLD - fenomén mezi dětskými tábory

Unikátní středověké tábory. Projekt, který začal před osmi lety jedním turnusem s 38mi táborníky je letos realizován v sedmi turnusech pro různé věkové kategorii a vše nasvědčuje tomu, že počet táborníků přesáhne hranici 500 ! Ale pozor, volných míst dramaticky ubývá!

12. března 2014

Autobusové svozy na tábory na Březové 2014. Praha, Brno, Jihlava, Třebíč

Vážení rodiče, v tomto článku najdete podrobné informace o svozech dětí na letní tábory, které se konají v RS Březová u Třebíče. Jako loni zůstávají svozy z měst Třebíč, Praha a Brno, a to navíc v rozšířené formě na všechny turnusy konané v RS Březová. Novinkou je město Jihlava, z které budeme zajišťovat svozy v rámci 10-ti a 13-ti denních turnusů. Čtěte tak prosím dále a můžete si místo v autobuse pro Vaše dítko již rezervovat.

27. února 2014

Bratrstvo neohrožených - „Operace klíčový most“

I vy se můžete stát hrdiny slavných okamžiků velkých bojových operací. Série letních táborů Bratrstvo neohrožených patří k nejoblíbenějším dětským letním army táborům vůbec. Hlavní vedoucí táborů si dokonale vyhrají s přípravou, aby se tábory co nejvíce blížily realitě. Díky tomu, že na tyto turnusy běžně jezdí téměř stovka dětí, je možno realizovat opravdu veliké a slavné bitvy.

15. února 2014

Nový táborový web a bonusová trička

Milí táborníci, je tu nový web o letních táborech STANu. Kromě toho přinášíme informace o bonusovém programu "Tričko z kolekce STAN fashion" za nového táborníka. Více informací najdete v tomto článku.

7. listopadu 2013

Ohlédnutí za ARMY letními tábory 2013

A tak nám skončily všechny turnusy army táborů :-) Pojďme si v několika fotografiích připomenout, jaké byly letní tábory s tematikou speciálních jednotek, televizních seriálů, či počítačových her. Tanky, obrněná vozidla, dýmovnice, světlice, kilogramy kuliček a spousta speciálního vybavení...

2. září 2013

Stronghold má vlastní webové stránky

Jaké byly letní tábory Stronghold? Jaké novinky se chystají na příští rok? Novinek je tolik že STRONGHOLD by úplně zahltil tento náš web a tak si zřídil vlastní webové stránky. V tomto článku se dozvíte, na jaké adrese fungují a stejně vám zde zprostředkujeme výběr toho nejzajímavějšího.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio