letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
19. května 2014

Operace DESERT FOX

Akce pouze pro táborníky, kteří již na našich táborech byli (nebo budou letos s námi poprvé), jejich kamarády a sourozence. Jedinečná a neopakovatelná airsoftová bitva! Přidej se na stranu ISAF nebo Talibanu. Autobusové svozy z Brna, Prahy a Třebíče! 24.8.-27.8.2014 největší army bitva v historii Březové!

18. května 2014

Dvě skvělé akce pro táborníky na konci srpna!

Akce pouze pro táborníky, kteří již na našich táborech byli (nebo budou letos s námi poprvé), jejich kamarády a sourozence. Jedna čistě ARMY a druhá ve stylu středověku/fantasy. Přijeďte si užít ty největší bitvy a rezervujte si místo, dokud ještě volná jsou! Autobusové svozy z Brna, Prahy a Třebíče! 24.8.-27.8.2014 ty největší airsoftové a fantasy bitvy v historii Březové!

17. května 2014

Střet na Avalonu

Akce pouze pro táborníky, kteří již na našich táborech byli (nebo budou letos s námi poprvé), jejich kamarády a sourozence. Jedinečná a neopakovatelná fantasy bitva! Stronghold, Warcraft, Hra o trůny, kdo zvítězí v nejznámější bitvě o ostrov Avalon? Autobusové svozy z Brna, Prahy a Třebíče! 24.8.-27.8.2014 největší fantasy bitva v historii Březové!

26. dubna 2014

STRONGHOLD - fenomén mezi dětskými tábory

Unikátní středověké tábory. Projekt, který začal před osmi lety jedním turnusem s 38mi táborníky je letos realizován v sedmi turnusech pro různé věkové kategorii a vše nasvědčuje tomu, že počet táborníků přesáhne hranici 500 ! Ale pozor, volných míst dramaticky ubývá!

12. března 2014

Autobusové svozy na tábory na Březové 2014. Praha, Brno, Jihlava, Třebíč

Vážení rodiče, v tomto článku najdete podrobné informace o svozech dětí na letní tábory, které se konají v RS Březová u Třebíče. Jako loni zůstávají svozy z měst Třebíč, Praha a Brno, a to navíc v rozšířené formě na všechny turnusy konané v RS Březová. Novinkou je město Jihlava, z které budeme zajišťovat svozy v rámci 10-ti a 13-ti denních turnusů. Čtěte tak prosím dále a můžete si místo v autobuse pro Vaše dítko již rezervovat.

27. února 2014

Bratrstvo neohrožených - „Operace klíčový most“

I vy se můžete stát hrdiny slavných okamžiků velkých bojových operací. Série letních táborů Bratrstvo neohrožených patří k nejoblíbenějším dětským letním army táborům vůbec. Hlavní vedoucí táborů si dokonale vyhrají s přípravou, aby se tábory co nejvíce blížily realitě. Díky tomu, že na tyto turnusy běžně jezdí téměř stovka dětí, je možno realizovat opravdu veliké a slavné bitvy.

15. února 2014

Nový táborový web a bonusová trička

Milí táborníci, je tu nový web o letních táborech STANu. Kromě toho přinášíme informace o bonusovém programu "Tričko z kolekce STAN fashion" za nového táborníka. Více informací najdete v tomto článku.

7. listopadu 2013

Ohlédnutí za ARMY letními tábory 2013

A tak nám skončily všechny turnusy army táborů :-) Pojďme si v několika fotografiích připomenout, jaké byly letní tábory s tematikou speciálních jednotek, televizních seriálů, či počítačových her. Tanky, obrněná vozidla, dýmovnice, světlice, kilogramy kuliček a spousta speciálního vybavení...

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio