letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
26. dubna 2014

STRONGHOLD - fenomén mezi dětskými tábory

Unikátní středověké tábory. Projekt, který začal před osmi lety jedním turnusem s 38mi táborníky je letos realizován v sedmi turnusech pro různé věkové kategorii a vše nasvědčuje tomu, že počet táborníků přesáhne hranici 500 ! Ale pozor, volných míst dramaticky ubývá!

12. března 2014

Autobusové svozy na tábory na Březové 2014. Praha, Brno, Jihlava, Třebíč

Vážení rodiče, v tomto článku najdete podrobné informace o svozech dětí na letní tábory, které se konají v RS Březová u Třebíče. Jako loni zůstávají svozy z měst Třebíč, Praha a Brno, a to navíc v rozšířené formě na všechny turnusy konané v RS Březová. Novinkou je město Jihlava, z které budeme zajišťovat svozy v rámci 10-ti a 13-ti denních turnusů. Čtěte tak prosím dále a můžete si místo v autobuse pro Vaše dítko již rezervovat.

27. února 2014

Bratrstvo neohrožených - „Operace klíčový most“

I vy se můžete stát hrdiny slavných okamžiků velkých bojových operací. Série letních táborů Bratrstvo neohrožených patří k nejoblíbenějším dětským letním army táborům vůbec. Hlavní vedoucí táborů si dokonale vyhrají s přípravou, aby se tábory co nejvíce blížily realitě. Díky tomu, že na tyto turnusy běžně jezdí téměř stovka dětí, je možno realizovat opravdu veliké a slavné bitvy.

15. února 2014

Nový táborový web a bonusová trička

Milí táborníci, je tu nový web o letních táborech STANu. Kromě toho přinášíme informace o bonusovém programu "Tričko z kolekce STAN fashion" za nového táborníka. Více informací najdete v tomto článku.

7. listopadu 2013

Ohlédnutí za ARMY letními tábory 2013

A tak nám skončily všechny turnusy army táborů :-) Pojďme si v několika fotografiích připomenout, jaké byly letní tábory s tematikou speciálních jednotek, televizních seriálů, či počítačových her. Tanky, obrněná vozidla, dýmovnice, světlice, kilogramy kuliček a spousta speciálního vybavení...

2. září 2013

Stronghold má vlastní webové stránky

Jaké byly letní tábory Stronghold? Jaké novinky se chystají na příští rok? Novinek je tolik že STRONGHOLD by úplně zahltil tento náš web a tak si zřídil vlastní webové stránky. V tomto článku se dozvíte, na jaké adrese fungují a stejně vám zde zprostředkujeme výběr toho nejzajímavějšího.

31. července 2013

Fotky ze Strongholdu 4 erby 2013

Jako vždy, i turnus Strongholdu 4 erby utekl jako voda...pojďte se podívat, jak vše probíhalo, alespoň do naší fotogalerie. Deset dní jsme s vypětím všech sil vměstnali do 160-ti fotek :-)

9. července 2013

Tábor Stronghold Saladin 2013 je za námi!

Milí přátelé, především vy, účastníci tábora Stronghold 2013, přinášíme vám reportáž z dosud nejpočetnějšího tábora STRONGHOLD a více než 60 fotografií.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio