letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
13. listopadu 2012

Stronghold začíná psát novou kapitolu dějin!

Jaké budou letní tábory Stronghold 2013? Milí táborníci, již koncem srpna, kdy jste přijeli z táborů Stronghold, a rodičům, sourozencům a kamarádům jste vyprávěli, co jste na letos na Strongholdu zažili, vedoucí se opět sešli na Březové, tentokráte dříve než kdykoliv jindy. A padla slova o tom, že letos byly Strongholdy tak dobré, že bude dost těžké vymyslet na příští rok ještě lepší, což je u Strongholdu vždy zvykem...ale pak jsme se pustili do práce...

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

2. srpna 2012

Hledáme táborové vedoucí na tábory STRONGHOLD 2013!

Aneb opat Bruno verbuje nové lidi! Unikátní středověké tábory STRONGHOLD se rok od roku těší větší popularitě a tak přibývá jak dětí, tak turnusů. A to začíná přesahovat možnosti současného týmu vedoucích a tak hledáme posily. Pokud tě zaujaly reportáže o táborech STRONGHOLD, čti dále...

30. července 2012

Jaký byl Stronghold 4 erby?

Den po skončení tábora přinášíme fotogalerii. Tábor Stronghold 4 erby byl určen mladším účastníkům. Myslíme, že se moc povedl, a v tomto článku přinášíme stručnou reportáž a spoustu fotek.

10. července 2012

Stronghold Saladin je za námi

První z letních táborů Stronghold je za námi a zde naleznete fotky. A připojíme pár řádků o tom, jaký tento tábor byl, nebude chybět ani rozhovor s hlavním vedoucím tábora o tom, kam se bude STRONGHOLD ubírat dále.

21. dubna 2012

Stronghold - Soumrak albionu

Příběhy, které budete psát vy, příběhy, které nemají předem určený konec. Přichází zcela nová série STRONGHOLDU pro starší, STRONGHOLD SALADIN a Léta Páně 2012 první díl této nové epochy, "Stronghold - soumrak Albionu"

12. března 2012

Tábor STRONGHOLD "Čtyři erby"

Milí přátelé, táborníci,udatní válečníci, tábory STRONGHOLD na příští léto se velmi rychle plní, víc než kdykoliv jindy! A my vedoucí z toho máme radost a tak pořádně pracujeme na tom, abyste letos na táborech STRONGHOLD zažili ještě mnohem víc než dříve. V tomto článku si podrobně představíme turnus s názvem STRONGHOLD - Čtyři erby.

9. února 2012

Armygame detailně

Obecné představení ARMYGAMEu už proběhlo, proto vám přinášíme bližší specifikaci, zbraně, se kterými se u nás setkáte, co všechno vám zbraň řekne, jak oživovat a tak dále.. Zkrátka spoustu užitečných věcí, určitě aspoň zkoukněte obrázky, stojí to za to!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2017 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio