letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
13. dubna 2013

Představujeme: Stronghold Junior - Tajemná tvrz

V srpnu se otevře brána kterou do velkolepého světa Strongholdu vstoupí noví hrdinové! A mají se na co těšit. Stronghold, svět rytířů, tajemství, napětí. Ale pozor, podobně jako ostatní tábory Stronghold, i zde hodně rychle ubývá volných míst!

11. dubna 2013

Představujeme podrobně tábory 2013 na Březové

Milí táborníci, přinášíme Vám podrobnosti k jednotlivým letním táborům, které se v roce 2013 uskuteční na Březové. Nabídka táborů 2013 je nejširší v celé dlouhé historii tohoto střediska. Rekordní jsou také investice do techniky a vybavení turnusů. Rok 2013 bude zkrátka mimořádný. Tak pojďte vybírat!

9. března 2013

BITVA O VODU A NAFTU - OPERACE TORCH - BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH

"Kapitán se snažil navázat s praporem spojení radiem. Operátoři však hovořili potichu, tlumeným hlasem. Odněkud zleva zaznělo několik krátkých dávek z německého MG 42 (nejlepšího kulometu na světě). Desátník se přesunul ke svému kulometčíkovi a zašeptal mu, aby postavil kulomet tam, odkud přichází palba. Desátník se tiše odplížil, aby rozestavil zbytek své čety, vzpomíná:

22. února 2013

Stronghold a jeho kompletní tým vedoucích na rok 2013! Představení začíná!

Tak jak roste počet táborníků táborům Stronghold, tak bylo nutné rozšířit i řady nejvyšší. O sličné dámy a panovnice, udatné bojovníky, kteří vždy budou stát se zbraní v ruce ve vaší bojové linii a bít se za Vaši čest. Ale mějte se na pozoru! Drsný středověký život někdy donutí i nás vedoucí k různým činům a rázem se z nás mohou stát vaši protivníci, udavači či zrádci! :-) Pořád to však budeme my, vaši strongholďáčtí vedoucí.

13. listopadu 2012

Stronghold začíná psát novou kapitolu dějin!

Jaké budou letní tábory Stronghold 2013? Milí táborníci, již koncem srpna, kdy jste přijeli z táborů Stronghold, a rodičům, sourozencům a kamarádům jste vyprávěli, co jste na letos na Strongholdu zažili, vedoucí se opět sešli na Březové, tentokráte dříve než kdykoliv jindy. A padla slova o tom, že letos byly Strongholdy tak dobré, že bude dost těžké vymyslet na příští rok ještě lepší, což je u Strongholdu vždy zvykem...ale pak jsme se pustili do práce...

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

2. srpna 2012

Hledáme táborové vedoucí na tábory STRONGHOLD 2013!

Aneb opat Bruno verbuje nové lidi! Unikátní středověké tábory STRONGHOLD se rok od roku těší větší popularitě a tak přibývá jak dětí, tak turnusů. A to začíná přesahovat možnosti současného týmu vedoucích a tak hledáme posily. Pokud tě zaujaly reportáže o táborech STRONGHOLD, čti dále...

30. července 2012

Jaký byl Stronghold 4 erby?

Den po skončení tábora přinášíme fotogalerii. Tábor Stronghold 4 erby byl určen mladším účastníkům. Myslíme, že se moc povedl, a v tomto článku přinášíme stručnou reportáž a spoustu fotek.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio