letní tábory * jazykové tábory * zimní tábory * ostatní pobyty * tábory pro skupiny * tábory pro firmy
Tábory STAN. Tábory nové generace, tábory na nejvyšší úrovni, tábory až neskutečně opravdové. Již 9x v televizi, 82x v tisku. Prostě... jiné než ostatní.

Tábory na středisku Březová Tábory na středisku Relaxa
10. července 2012

Stronghold Saladin je za námi

První z letních táborů Stronghold je za námi a zde naleznete fotky. A připojíme pár řádků o tom, jaký tento tábor byl, nebude chybět ani rozhovor s hlavním vedoucím tábora o tom, kam se bude STRONGHOLD ubírat dále.

21. dubna 2012

Stronghold - Soumrak albionu

Příběhy, které budete psát vy, příběhy, které nemají předem určený konec. Přichází zcela nová série STRONGHOLDU pro starší, STRONGHOLD SALADIN a Léta Páně 2012 první díl této nové epochy, "Stronghold - soumrak Albionu"

12. března 2012

Tábor STRONGHOLD "Čtyři erby"

Milí přátelé, táborníci,udatní válečníci, tábory STRONGHOLD na příští léto se velmi rychle plní, víc než kdykoliv jindy! A my vedoucí z toho máme radost a tak pořádně pracujeme na tom, abyste letos na táborech STRONGHOLD zažili ještě mnohem víc než dříve. V tomto článku si podrobně představíme turnus s názvem STRONGHOLD - Čtyři erby.

9. února 2012

Armygame detailně

Obecné představení ARMYGAMEu už proběhlo, proto vám přinášíme bližší specifikaci, zbraně, se kterými se u nás setkáte, co všechno vám zbraň řekne, jak oživovat a tak dále.. Zkrátka spoustu užitečných věcí, určitě aspoň zkoukněte obrázky, stojí to za to!

30. ledna 2012

Novinka století-Armygame!!

Nová akční hra, už žádné kuličky a šmouhy, revoluce je tu, už jenom paprsky! Přečtěte si to nejzajímavější o bezkonkurenční novince, která bude k dispozici i na našich střediscích, fotky, videa, nákresy a popisky a tím vším Vás provede rozhovor se Šouvitem, který má vše na starost! A žádné strachy, oblíbený airsoft a paintball samozřejmě v naší nabídce zůstává také!

1. ledna 2012

Letní tábory 2013 Chceš super tričko?

Máme tu skvělou nabídku pro naše stávající táborníky.

5. prosince 2011

Jaký bude tábor STRONGHOLD příští léto?

Sérii podrobného představování letních táborů zahajujeme dnes rozhovorem s hlavním vedoucím letního tábora Stronghold. Jakých změn se tento populární tábor dočká v roce 2012 se dočtete právě zde. Předem prozradíme, že nás v roce 2012 čekají dva různé tábry STRONGHOLD.

10. dubna 2011

STRONGHOLD - návod na výrobu kostýmů

Milí táborníci,za necelý měsíc je to tady! Ať již se budete účastnit prvního nebo druhého turnusu tábora STRONGHOLD, přinášíme vám zde několik rad, jak se na tento tábor dobře připravit.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio