Aktuální nabídka

Totes Gebirge

Expedice na pět dní, která je vhodná pro všechny příznivce ferratového nebo skalního lezení. Během pár dní toho uvidíte a vyzkoušíte tolik, co byste jinde nestihli za týdny. Tyto hory si svoji krásu pečlivě chrání, o to je pohled z vrcholu nádhernější.

Švýcarsko

Velmi zajímává expedice do země s nepřeberným množstvím hor a s ještě více možnostmi na strávení příjemného a aktivního pobytu. Během 8 dní je toho naplánováno opravdu mnoho, od zdolávání vrcholů až po návštěvy nejkrásnějších měst.

Watzmann

Německé pohoří Watzmann nabízí ferratové lezení do výše 2713 m.n.m. Jedná se o čtyřdenní přechod tohoto pohoří, kdy navštívíme hned několik nejvyšších vrcholků.

Korsika-perla středomoří

Expedice do nádherné země, která má mnoho tváří, která stačí jen odhalit. Na jednu stranu mírumilovná země s přívětivými plážemi, na druhou stranu země s nejtěžším trekem, se skalnatými vrcholky a nepřístupným vnitrozemím.

Jachtou po Jadranu

Týdenní plavba plachetnicí po Jadranu, šnorchlování, zátoky, národní ostrovní park Kornati, přístavy, zátoky, krásná pobřežní města, potápění k vrakům, noční plavba, majáky, nácvik řízení jachty, národní park Krka-vodopády...
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio