Fotogalerie

Tato sekce Vám snad pomůže představit si, jaká místa s námi můžete navštívit a jak expedice vypadají a probíhají. Expedice pořádáme od roku 2008 a za tu dobu jsme jich stihli opravdu mnoho. A žádná nebyla stejná jako ta předchozí, ale všechny byly zajímavé a krásné a všichni účastníci si odvezli cenné a nevšední zážitky. Samotné fotografie také mluví za vše...

Stubaiské Alpy 2008

První expedice celkově. Expedice se konala v krásném, zeleném, rakouském pohoří Stubaiské Alpy v roce 2008. Tato expedice byla pro mládež a byla krásným vykročením do expediční budoucnosti.

Ötscher 2008

Podzimní expedice na rakouský Gr. Ötscher. Kombinované expedice pro mládež a dospělé. Třídenní přechod tohoto pohoří během krátkých podzimních dní.

Dachstein květen 2009

Poprvé jsme se na toto pohoří vydali v květnu 2009, kdy jsme narazli na ohromné množství sněhu, během čtyřdenní expedice si všichni účastníci vyzkoušeli něco nového a neobyčejného.

Vysoké Taury 2009

Letní expedice pro mládež do Vysokých Taur, které se nacházejí v Rakousku. Jsou známe svými kamenitými pláněmi, skalnatými vrcholy a všudypřítomnou šedí.

Dachstein září 2009

VIP expedice pro pedagogy, trochu jiná než první expedice na toto pohoří. Tentokráte se jednalo o expedici pro dospělé se zaměřením na ferratové lezení.

Jachta 2009

Expedice konaná v Jadranu. podzimní sluníčko vypadá u pobřeží Chorvatska jinak než ve studené ČR.

Švýcarsko 2010

První z "exotičtějších" expedic. Osmidenní návštěva Švýcarska, zasněžených Benských Alp, Jungfraujochu, známých švýcarských měst, ale i návštěva krásných míst cestou zpět do ČR. Expedice byla pro mládež.

Alpinia 2010

Kombinovaná expedice, kde jsme zažili krásné chvíle na kolech, ale i ještě krásnější chvíle na vodě. Expedice pro dospělé, která se konala v Rakousku.

Island 2010

Třináctidenní návštěva severského ostrova. Během srpna jsme se tam vypravili, abychom si prošli nejznámější a nejkrásnější místa, která se v této zemi nacházejí. Jednalo se o expedici pro dospělé a během našeho pobytu jsme toho stihli opravdu hodně.

Totes Gebirge 2010

Podzimní, čtyřdenní expedice pro dospělé. Navštívili jsme Mrtvé hory, které jsou známé svými ferratovými výstupy. My jsme učinili celkem dva. Jednu ferratu obtížnosti B a jednu obtížnosti D.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio