Horské hřebeny * vrcholové kříže * napnuté plachty * krvavě rudé západy slunce * skály * lana karabiny * pohoda na prosluněné palubě * nejkrásnější města * lávová pole * divoké řeky * průzračné hlubiny * duhové barvy

2. srpna 2010

Salza - Alpentour - Kaňon

Je neděle 25.7. 2010 a na Březovou se sjíždí poslední účasníci. Ostatní dobalujeme materiál, nakládáme kola, bagáž, lodě a další nutné vybavení. A kam se vyráží? To právě začíná další z VIP akcí STAN s názvem Alpinia. Namířeno máme do Rakouska, kde nás čeká několik dnů plavby po "řece učitelce" Salze, desítky kilometrů v pedálech po věhlasné Alpentour a stihneme i pěší pochod skrz největší kaňon střední Evropy, rakouskými sousedy nazývaný Grand Kanon. Tato úspěšná expedice se bude opakovat i příští rok, A to pravděpodobně hned ve čtyřech termínech!

9. října 2009

Z pevniny na moře...

Letošní sezóna měla i druhou tvář než tu, kterou mohli vidět účastníci našich akcí. V létě totiž probíhalo plánování a především testování celé řady novinek, které plánujeme již velmi brzy zařadit do našich programů. Půjde o celou řadu nových programů pro firmy, školy, rodiny, mládež ale také dospělé, těch se naše novinky týkají mnohem více než kdy jindy. Hlavní nosnou myšlenkou novinek zůstává dobrodružství a volný čas, vše ostatní je pak velmi různorodé. Co byste řekli třeba plavbě po moři?

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio