Expediční teambuild.

Tento typ teambuildingových akcí se neodehrává v našich střediscích, ale pro jejich realizaci jsou vybrány mimořádně atraktivní lokality více či méně vzdálené od našich domovů i kanceláří...


...Na expedici poznáte vaše kolegy úplně z jiné stránky. Expedice sama o sobě je vždy velkým zážitkem, přináší spoustu nových situací a ať již na moři na jachtě, či v rychlé dvoumístné lodi na divoké řece Salze, při zdolávání skalnatých štítů, při dlouhém treku přes nádhernou krajinu Islandu, všude budete odkázáni na vaše kolegy, přátelství a tým...


Všude se dostanete do situací, které jsou náročné, do nabídky nezařazujeme žádné nudné expedice. U těch náročnějších (např. Mrtvé hory) budete muset někdy vynaložit značné úsilí. Všechny expedice mají však jedno společné. Každé úsilí je zde bohatě odměněno nádhernými výhledy a úžasnými pocity.


"Expediční akce dokáží vytrhnout kolektiv z šedivého pracovního života, dát kolektivu nový a velmi výrazný impulz a dá se z nich žít ještě mnoho měsíců po návratu."


Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžete přijít s plánem vlastní akce a my ji pro vás naplánujeme, připravíme, zajistíme vybavení a můžeme vyrazit.

Island

Objevte krásu této země ohně a ledu, kde se krajina promění každých pět kilometrů a projděte ji po nejkrásnějším treku pod naším vedením. Takováto společná expedice bude pro váš tým nezapomenutelnou záležitostí.

Korsika

Drsné skály, ferratové výstupy, nádherné pláže, krásná města, dobrodružné vnitrozemí a nakonec plavba podél pobřeží. Vybrali jsme to nejlepší z celé Korsiky a okořenili pěknou dávkou dobrodružství.

Mrtvé hory

Firemní teambuilding, kde si dáme pěkně do těla na ferratách hor Grosser Priel a Spitzmauer. Jedinečný zážitek, vyzkoušení si nových věcí, překonání sebe sama. Odměnou jsou nádherné výhledy a radost z dobytí vrcholů.

Salza adventure

Vezmeme vás na několikadenní dobrodružství na této nádherné rakouské řece. Vybrat si můžete vodáckou, nebo vodácko-cyklistickou verzi této expedice. Časově i finančně nenáročné a přesto skvělé.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio