Oslavy a večírky

V našich střediscích Relaxa a Orientka nabízíme i možnost uspořádání jednorázové firemní akce, ať již se jedná o akce jednodenní, nebo akce spojené s ubytováním.


Vánoční večírky

Rádi pro vás připravíme jedinečný vánoční večírek. Můžete si vybrat jednak z bohaté cateringové nabídky, ale také z několika připravených celovečerních zábavných programů, jako např. Casino, Titanic, Team Spirit, kdy se jenom bavíte a o celý program (nebo jeho část) se staráme my. Uvidíte, že se Vám vánoční večírek bude tak líbit, že příští rok jen změníte téma a pojedete znovu.


Oslavy, recepce...

Firemní oslavy u příležitosti výročí založení firmy, uzavření významné zakázky nebo její dokončení a slavnostní předání...takových příležitostí je jistě mnoho a budeme rádi, když se právě Orientka nebo Relaxa stane místem pro realizaci takovéto oslavy.


Dobře si uvědomujeme, že se jedná o prezentaci firmy před svými zaměstnanci, nebo ještě častěji před klíčovými dodavateli, klienty, partnery, zkrátka, že chcete působit reprezentativně, aby tato akce byla pro všechny mimořádnou událostí.


Ostatní akce

Samozřejmě Vás může napadnout i jiný typ akce, který jsme zde nepopisovali. To, že zde není popsán neznamená, že bychom ho neuměli zrealizovat, ale spíše jsme se zde zaměřili pouze na ty nejfrekventovanější akce. Takže, pokud jste zde zrovna nenašli typ akce, který plánujete, určitě zkuste nás kontaktovat s poptávkou na e-mailu info@istan.cz a my se Vám rádi pokusíme sestavit zajímavou nabídku.


Související odkazy

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio