Pro management

Pokud cítíte odpovědnost za klima ve firmě a osobní rozvoj jejich zaměstnanců, rozhodně doporučujeme zařadit v rámci firemní akce některý z plug-in modulů, zaměřený na rozvoj komunikačních a organizačních dovedností.


Témata plug-in modulů, které si můžete prohlédnout "ZDE" , i jejich ryze praktické zaměření jsme záměrně volili tak, aby byly přínosné pro co nejširší spektrum pracovníků - ať už je absolvují všichni lidé ve firmě, nebo dvě samostatná oddělení, nebo třeba všichni vedoucí pracovníci napříč firmou.


Rozhodně není od věci, ktyž tyto základní moduly (v naší nabídce je poznáte tak, že je provází ikonky červených puzzle) absolvuje i management, ale právě pro management máme ještě speciální programy (zelené puzzle), jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat. Na rok 2011 vám představujeme dva moduly, Projektové řízení a Vedení týmů.


...Jste už na slova "projekt" a "tým" v současné manažerské praxi alergičtí? Máte pocit, že každý, kdo neví co by, používá tato dvě slova?

To rozhodně není náš případ. Nebudeme Vás nudit nabubřelou teorií. Vsadili jsme na interaktivní pojetí a základní principy vedení tymů a projektů si vyzkoušíte pěkně na vlastní kůži, samozřejmě s dostatečnou teoretickou reflexí...

Projektové řízení

V rámci modulu "Projektové řízení" si uděláme pořádek v tom, co je vlastně projekt a pro které situace firemní praxe se projektové řízení hodí.

Vedení týmu

Co dělá skupinu jednotlivců týmem a jak v jeho rámci rozdělit role, aby tento tým pracoval efektivně?
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio