Pro zaměstnance

Organizace STAN nabízí středně velkým a velkým firmám a institucím nad 80 zaměstnanců (po dohodě i menším subjektům) možnost uzavřít partnerství, aby zaměstnanci Vaší firmy a jejich děti a rodiny mohli využívat ještě výhodněji našich služeb, a to především v oblasti dětské letní a zimní rekreace jako jsou například letní tábory, jazykové tábory a lyžařské tábory, letní a zimní rodinné rekreace, či vybrané vzdělávací akce.


Obecně lze říci, že sleva se pohybuje dle velikosti firmy a typu akce v rozmezí 10 - 20 % slevy, což je již velmi zajímavé. Budeme rádi, když se budeme moci stát vašim zaměstnancům partnerem pro jejich aktivní dovolenou.


Vaši firmu toto partnerství nic nestojí, pouze Vás navštíví člen managementu naší organizace a představí Vám veškeré možnosti spolupráce. Pokud se Vám naše nabídka zalíbí, dohodneme se na způsobu, jak dát naši nabídku ve známost Vašim zaměstnacům a na dalších možnostech a podrobnostech.


...Úspěch našich programů pro děti a pro rodiny se šíří především na základě výborných referencí. Velmi často si tak rodiče dětí sdělují své dojmy v práci, a tak se nám často stává, že právě na základě referencí s námi jezdí např. 30 rodin z jedné firmy.

Proto jsme se rozhodli vyjít tomuto fenoménu naproti a začít s firmami tento typ oboustranně výhodné spolupráce...


Nutno říci, že toto partnerství vás nic nestojí, k ničemu vás nezavazuje a vašim zaměstnancům nabídne zajímavý benefit.

Pro děti zaměstnanců

Rádi se staneme partnerem pro Vaši firmu pro realizaci letních táborů dětí Vašich zaměstnanců či rodinných rekreací. Navíc nabídneme řadu výhod.

Pro rodiny zamětnanců

Zimní lyžařské pobyty pro rodiny, v nadstandardně vybaveném zimní středisku, letní programy ve středisku s vlastním adrenalin parkem...to vše a ještě mnohem více mohou Vaši zaměstnanci využívat ještě výhodněji.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio