Školení a konference

Firmám, úřadům a institucím nabízíme zajištění prostor pro uspořádání výjezdního školení, semináře, či konference. Účastníkům je možno samozřejmě zajistit i catering a ubytování, občerstvení, jakož i další služby, např. wellnes atd. Obě střediska jsou vybavena wi-fi pokrytím a velkoplošnými obrazovkami s možností připojení notebooku.


Samozřejmě, že jsme schopni zpestřit odpoledne jakoukoliv naší sportovní, či adrenalinovou aktivitou, vždy záleží jen na přání klienta.


Školení, semináře, prezentace

Budeme rádi, když naše střediska využijete pro Vaše vlastní školení, seminář, prezentace produktů obchodním partnerům. Samozřejmostí je nejen zajištění cateringu, ale i související služby, (wi-fi internet, bezplatné zapůjčení velkoplošných LCD televizí s možností připojení na notebook atd.) Takto budete moci realizovat Vaše školení, či jinou akci bezstarostně, nerušeně, s technickou a organizační podporou a v krásném prostředí. V případě zájmu můžete samozřejmě Vaši akci zpestřit programem v adrenalin parku, večerním grilováním, plážovým volejbalem, wellness aktivitami atd. Střediska mají vlastní parkoviště.


Časté příklady

Velmi často jsou naše střediska využívána např. firmami, které školí své obchodní zástupce. Je to zajímavá příležitost setkání vedení společnosti a mnohdy široké sítě jejich obchodních zástupců, kterou lze navíc (a právě toto je firmami hojně využíváno) zpestřit jakýmkoliv programem z naší nabídky, ať již se jedná o adrenalinové, či týmové prvky atd.

Takovéto setkání se zapíše všem zúčastněným do paměti, dá jim podstatně vyšší pocit sounáležitosti s firmou, vše, co se zde dozví je umocněno pozitivním atrakivním zážitkem a je mnohem intenzivněji vnímáno.

I pozornost, kterou na tomto setkání budete od jeho účastníků vyžadovat, je pak mnohem vyšší a intenzivnější, nedá se vůbec srovnat s mnohahodinovým sezením ve školící místnosti někde v centru města.

A navíc...všichni zúčastnění se na toto setkání budou těšit, případně budou zvědaví na to, co je čeká. A to je perfektní startovní pozice, než často apriori pociťovaná skutečnost, že si "jedu někam něco odsedět a poslechnout".


Ostatní akce

Samozřejmě Vás může napadnout i jiný typ akce, který jsme zde nepopisovali. To, že zde není popsán neznamená, že bychom ho neuměli zrealizovat, ale spíše jsme se zde zaměřili pouze na ty nejfrekventovanější akce. Takže, pokud jste zde zrovna nenašli typ akce, který plánujete, určitě nás zkuste kontaktovat s poptávkou na e-mailu info@istan.cz a my se Vám rádi pokusíme sestavit zajímavou nabídku.


Související odkazy

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio