Teambuilding and Event

Teambuildingové a Event akce - tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky. Cílem těchto akcí je navodit dlouhodobé pozitivní klima ve firmě, rozvoj mezilidské komunikace, pocit jednoty s kolektivem a firmou, dát zaměstnancům pocítit významu každého z nich pro společný úspěch kolektivu a úspěch firmy v tržním prostředí. Posílí tým a dá vyniknout důležitosti každého jednotlivce.

Akce musí být přínosná, ale aby v myslích zaměstnaců i vedení organizace zanechala ten skutečný otisk, musí být napínavá a zábavná. A takové jsou všechny naše programy.


Malá rada do začátku - pokud chcete výhradně zážitkovou akci, můžete přejít rovnou k oranžovým kartám - k jednotlivým programům, pokud chcete zařadit do vaší teambuildingové akce další zajímavou přidanou hodnotu, prohlédněte si zelenou kartu "Plug-in moduly"

O firemních programech

Zde najdete soustředěné informace o všech našich teambuildingových a zážitkových programech pro firmy, vysvětlíme si zde základní pojmy a poskytneme veškeré informace pro správný výběr typu akce

Plug-in moduly

Systém vzdělávacích modulů, které si můžete zařadit podle vašeho přání do kteréhokoliv firemího programu. Zde vám je podrobně představíme a vysvětlíme, jak se s nimi pracuje.

NOMERA Team

Podivuhodná firma dostane velkou státní zakázku na obnovu infrastruktury ve válkou zničeném území. Každou hodinu budou muset její zaměstnanci prokazovat svoji odvahu a soudržnost týmu.

Vertical Limit

Expedice složená z nejrůznějších dobrodruhů se vydává dobývat nedostupná a tajná místa, aby zde hledali tajemné sošky, které nasměrují nejlepší tým k vítězství.

Mafia

Vítejte v podsvětí, tedy přesněji ve světě mafiánských rodin a klanů, rulet a kasín, praní špinavých peněz, lobby a korupce, ve světě, kde každý má dvě tváře.

Nordica

Zimní teambuildingový program, na kterém vás čeká spousta zážitků na sněhu i na ledu!

Na přání...

Pokud by vás přeci jen nezaujala žádná z výše popsaných tématických temabuildingových akcí, máte možnost navrhnout vlastní. Stačí jen popsat vaši představu

Ceny programů

Zde najdete orientační ceník výše popsaných programů a všechny možnosti, jaké lze volit. Popsány jsou zde i různé úrovně cateringu.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio