Úřady a instituce

Střediska Orientka a Relaxa mohou být zajímavým partnerem vašeho úřadu, či instituce. Můžete zde realizovat nejrůznější typy vašich akcí, od těch čistě vzdělávacích a školících, přes teambuildingové akce, až po akce zážitkové a rekreační.


Na každou akci je sestavována individuální nabídka, proto pokud máte zájem realizovat u nás jakoukoliv akci, využijte prosíme tento nezávazný poptávkový formulář a v poznámkách nám popište, oč se jedná, a jaké máte požadavky.

Obratem vás budeme kontaktovat s nabídkou. Pro dotazy můžete rovněž využít naši on-line poradnu.

Samozřejmostí je zajištění nejen ubytovacích služeb, ale i cateringu na vámi požadované úrovni.


Pro mnohé úřady může být někdy problém, že nemohou mít různé rekreační. či zážitkové aktivity oficiálně řazeny do akce, na druhou stranu je to zajímá a je to rozhodně zpestření každého školení.

Proto nabízíme speciálně úřadům a institucím, že vybrané aktivity jim k jejich pobytu přidáme zdarma, případně za režijní příplatek členů školení, který si mohou doplatit individuálně...možností je mnoho.


Vaše školení si můžete nechat od nás doplnit nejen relaxačním a zážitkovým programem, ale můžete si zvýšit jeho hodnotu také některým z našich propracovaných zajímavých vzdělávacích modulů, které byly sestaveny přímo s ohledem na práci v úřadu, či instituci:

Asertivita

Víte, co stojí v komunikaci mezi agresivitou a tím, že si necháte všechno líbit? Asertivita.

Komunikace

Komunikace má jednu "špatnou" vlastnost - nezáleží až tak na tom, co říkáte, ale na tom, co slyší druhá strana.

Timemanagement na úřadu

Když se mluví o timemanagementu, většina pracovníků úřadu si jen povzdechne, že to, jak využívají svůj pracovní čas, vůbec nezáleží na nich.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio