Teambuilding * Event/Team spirit * Firemní rozvoj * Manažerské programy * Jazykové pobyty * Expedice * Programy pro děti a rodiny pracovníků * Programy pro důležité obchodní partnery * Motivační programy * Večírky a oslavy * Konference a semináře * Firemní prezentace

6. srpna 2015

Zimní pobyty pro rodiny

Protože nám již v průběhu letních prázdnin začalo chodit spousta mailů s žádostí o rezervaci víkendu či týdnu o jarních prázdninách pro rodinné pobyty na Orientce, pospíšili jsme si a již nyní v tomto článku vyhlašujeme volné termíny v Rekreačním středisku Orientka pro zimní rodinné pobyty. Můžete se těšit na velmi příznivé ceny a báječné prostředí. Pozor, již mnoho termínů je zcela obsazeno.

Pro ty, co naše zimní programy pro rodiny již znají a netrpělivě čekají na slíbenou tabulku volných termínů ji zde uvádíme.

23. ledna 2013

Cenová bomba pro neziskovky, oddíly dětí, mateřská centra a další kolektivy!

Jste nezisková organizace, a to jakéhokoli zaměření? Máte oddíl dětí pro který pravidelně pořádáte různé akce? Nebo jste parta nadšenců a sem tam někam vyrážíte? Či jste skupina maminek s dětmi, turistický či sportovní oddíl? Pro vás všechny a všechny další různé kolektivy jsme připravili speciální cenovou nabídku. Hodilo by se říci...ať je jaro nebo zima, se STANem je vždycky príma...A my to klidně řekneme a ještě to doplníme o podzim a léto. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

4. října 2011

Nabídka pro firmy na rok 2012

V sekci "Firmy" najdete nyní kompletně novou kolekci teambuildingových programů pro firmy, kolektivy, úřady a instituce. Tyto nové programy jsme připravovali více než rok a nyní jsou oficiálně zařazeny do naší nabídky. Využívají unikátní systém, kdy si můžete sestavit teambuildingovou akci přesně podle vašich představ.

18. dubna 2011

Obří lezecká stěna v RS Orientka

Průběžně aktualizováno a doplňováno novými fotografiemi! Přibližně od poloviny května bude v našem nejnovějším rekreačním středisku Orientka otevřeno unikátní několikapatrové vysokolanové centrum. Součástí je i 18 metrů vysoká nástupní věž, a právě ji vám nyní představíme v poločase stavby. Součástí věže je totiž v tuto chvíli největší lezecká stěna, kterou STAN staví.

26. února 2011

Léto = Orientka rájem pro rodiny

Rychle se nám začíná plnit sezóna a to právě od zájemců o rodinné pobyty na Orientce. Rádi bychom vám je tedy stručně představili a zároveň vám nabídli možnost rezervace již nyní, kdy volná místa ještě jsou. Orientka-krásná horská chata v Jeseníkách, vás ráda uvítá se všemi novinkami, které jsme si pro vás přichystali... A nových věcí a ktivit na vás čeká skutečně mnoho.

7. února 2011

Tábory pro skupiny

Informační článek s přehledem fakt o táborech pro skupiny, ať už se jedná o tábory pro děti zaměstnanců, o tábory neziskových organizací nebo například o tábor dětí několika známých rodin. Tyto tábory a naše spolupráce s vámi vám otevírají možnosti, kdy nemusí zůstat jen u pořádání táborů…

15. ledna 2011

Poslední volné termíny na zimní pobyty za akční ceny!

V tomto článku naleznete informace o zvýhodněných zimních pobytech ve vybraných termínech, jejich přehled a budete mít jedinečnou možnost rezervovat si pobyt jako první! Akce je určena pro: Rodiny, skupiny rodin či přátel, ale také pro specifické školní akce.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio