Paintball

Paintball

Paintball je moderní, rychle rozvijející se adrenalinový sport nebo hra, kde není důležíta fyzická kondicie nebo síla, ale především schopnost se správně rozhodnout a nebát se riskovat. Painball je týmová hra, tudíž je důležitá komunikace mezi hráči a také spravná taktika, která je klíčem k uspěchu. Paintbal je plný napětí a vzrušení, dobrodružství a především baječná zábava.

!!! DO DVANÁCTI LET STŘÍLÍ DĚTI NA TERČE, NEHRAJÍ PROTI SOBĚ!!!

.

.

.

O hře

Hraje se se zbraněmi poháněnými vzduchem nebo CO2, střílí se kuličkami, které jsou plněny potravinářským barvivem. I v tomto sportu existuje několik stylů nebo spíše orientací. Obecně základními styly jsou sportovní a military paintball, které se pak dělí na několik podskupin. Každý styl má svá specifika a v každém se klade důraz na něco jiného. Zatímco u sportovního paintballu se klade důraz na kadenci zbraní, výrazné oblečení a co nejrychlejší (nejefektivnější) ukončení hry, u military paintballu jde o co největší přesnost, maskování a postupném efektivním zneškodnění protihráče. Každý styl má samozřejmě své kouzlo, ale u obou zažijete stejné napětí a vzrušující hru.

Paintball se hraje jak rekreačně na přírodních hřištích (většinou děj hry připomíná spíše výcvik speciálních jednotek, přičemž důraz je kladen na utajení a dobře promyšlenou taktiku), tak i jako vrcholový sport hraný na hřištích postavených z nafukovacích překážek (zde je kladen důraz na technické vybavení hráčů).

.

Bezpečnost

Po celou dobu hry má hráč nasazenou masku, která je kombinovaná s brýlemi a chrání tak celou obličejovou část. Dále je potřeba oblečení, které pokrývá holou kůži(nelze hrát v nátělníku a v kraťasech). Hraje se na území, do kterého nikdo nemůže vstoupit bez masky, případně v území, které je chráněno speciální sítí(aby kuličky nemohly létat ven)

.

Kde tuto aktivitu najdete:

  • Březová
  • Relaxa
  • Orientka
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio