Pro seniory

Nabídka aktivit je široká a počítá se zájemci jak z řad domovů pro seniory, tak i s kluby seniorů a jinými sdruženími, zabývající se turistikou apod. Možné je samozřejmě i individuální ubytování bez programu!

Nabídka se dá ušít přímo na míru dle toho, o koho se jedná

Vše záleží na věkovém složení a zájmech skupiny, každá skupina je jedinečná a může mít zájem o jiné aktivity, určitě nás se svými podněty neváhejte kontaktovat!


Domovy pro seniory

V případě domovů pro seniory, které pořádají každoročně nějaké akce, předpokládáme program spíše klidný, dobrovolný, částečně výtvarný a částečně pohybový, aby si každý mohl vybrat dle svého. Do této nabídky tak spadají karty "Sportovní program vnitřní", "Sportovní program venkovní", "Společenský program" a "Výtvarné aktivity". Klidně můžete přijet a žádný program nemusíte chtít, třeba máte vymyšlený svůj a hledáte jen hezké místo pro realizaci.


Kluby seniorů a sdružení seniorů

Kluby seniorů a sdružení seniorů mají svůj program, pořádají výlety, některé jsou zaměřeny třeba právě na turistiku, některé na jiné aktivity. Pokud má klub harmonogram na rok dopředu, může si velmi rychle zablokovat termín na Orientce a může zde mít krásné "soustředění", mohou zde cvičit, podnikat pěší výlety do okolí, mohou poznávat okolní místa, mohou si domluvit cokoliv z nabídky Orientky (pro sportovně založené je zde i první část lanového centra, kterou mohou zkusit překonat…), lukostřelba, grilování


Individuální turisté

Někteří raději cestují a poznávají svět sami, těm nabízíme ubytování a plnou penzi, a po předchozí domluvě i nějakou vybranou aktivitu. Avšak těžko budeme pořádat společenský večer pro jednu, dvě osoby. Nicméně individuální turisté si určitě najdou své, obvykle se jedná o turistiku v krásném okolí střediska.

Kde se akce konají

Všechny akce pro seniory se konají v Horské chatě Orientka (www.orientka.cz), která se nachází v malebné a čisté přírodě Jeseníků, v místě, kde je Praděd na dosah ruky. A nejen Praděd, ale i Skřítek, Karlova Studánka, Velké Losiny, Rešovské vodopády a ...

Společenský program

Večerní i denní program, hudba, tanec, grilování, raut, celovečerní hra Casino... Co když náhodou za oknem prší? Nudit se určitě nebudete! Podívejte se na přehled možností.

Výtvarné aktivity

Nabízíme vám mnoho druhů výtvarných aktivit, od aranžování slaměnek, přes zkrášlování předmětů ubrouskovou technikou až po vytváření zvířátek z vlněných "bambulí"..

Sportovní program-venkovní

Orientka nabízí mnohé možnosti na sportovní vyžití, je zde bazén, je zde sauna,nedaleko chaty se nachází rozcestník všech velkých turistických tras, na středisku je možné domluvit si masáže, je zde možné provozovat různá cvičení a protahování. POZOR! ...

Sportovní program-vnitřní

Orientka nabízí mnohé možnosti na sportovní vyžití, je zde bazén, je zde sauna,nedaleko chaty se nachází rozcestník všech velkých turistických tras, na středisku je možné domluvit si masáže, je zde možné provozovat různá cvičení a protahování. POZOR! ...

Fyzicky náročnější aktivity

Samozřejmě, že jsou v nabídce i náročnější aktivity, lezecká stěna, je možné projít i nejlehčí část vysokolanového centra, pro ty, kdo mají zájem a odvahu je to jeden z nejsilnějších zážitků!
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio