Úvodem

Vážení návštěvníci našich webových stránek, vítejte v sekci, která je určena snad nejširší skupině z Vás, a to rodičům, dětem, skupinám přátel a známých, jednotlivcům, vedoucím dětských kroužků, sportovních oddílů a vůbec všem, kteří si chtějí čas od času odpočinout a zároveň prožít aktivní dovolenou, víkend s rodinou či přáteli, několik dní strávit se svými svěřenci na letním táboře či zimním sportovním soustředění. Nemá cenu popisovat dále co všechno s námi můžete podnikat. Raději Vás srdečně pozveme k pročtení webových stránek a této sekce a věříme, že se staneme Vašimi celoročními partnery v oblasti Vaší aktivní dovolené.


Značka STAN již osm let udává směr v oblasti aktivního volného času a zážitkové pedagogiky. Již osm let pořádá, zejména pro děti a mládež, školní výlety, školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní kurzy, jarní, letní, zimní tábory, ale i pobyt pro rodiny s dětmi, různé sportovní kolektivy, firmy či jakékoli další skupiny, které chtějí svůj volný čas prožít aktivně. To vše celkem na třech místech. Na Březové na Vysočině, na středisku Relaxa a Orientka v Jeseníkách. Pracovníci STAN jsou profesionálové, kteří svoji práci dělají již několik let a s dětmi a mládeží pracují po celý rok. Jsou to oni, kteří se o vás starají a mají velký podíl na tom, že ať už právě letní tábory, nebo jakékoli jiné akce, jsou takové jaké jsou. Proč jsou produkty STAN tak vyhledávané a žádané a čím se odlišují od ostatních organizací? Níže nám dovolte uvést několik předností, které si myslíme dělají naše akce jiné a které naši klienti na STANu oceňují.


Zážitek a dobrodružství


Velká část našich programů je založena na zážitku a dobrodružství. Outdorové aktivity v našem podání jsou plné adrenalinu, prvků zážitkové pedagogiky a výchovy prožitkem. Na našich programech prožijete opravdu maximální dobrodružství. Všechna naše střediska mají vlastní lanové a outdoorové parky, jimiž každoročně projde přes 18.000 osob. Naše lanové parky a další stavby jsou troufáme si říci jedinečné a na jejich vývoji neustále pracujeme.


Aktivní volný čas, zároveň však i příjemný odpočinek


Naše programy zakládáme na názoru, že nejlepší volný čas je aktivně prožitý volný čas. Naše programy Vám rozhodně nenabídnou "sladké nicnedělání" . Naopak, některé z nich Vám dají opravdu pořádně zabrat. Ale věřte, že pocit, který budete mít po absolvování těchto aktivních programů, je úplně něco jiného než pocit prázdnoty po "sladkém nicnedělání" a zůstane hodně dlouho ve Vaší paměti. Nemyslete si ale, že pokud nejste zrovna "šílení" sportovní nadšenci, tak že Vám STAN nemá co nabídnout. Naopak, umíme pro Vás udělat i příjemný, pro Vás odpočinkový a relaxační pobyt. Vždyť naše střediska a programy vyhledávají v hojném počtu i rodiny s dětmi, senioři a další skupiny, které prostě jen chtějí strávit pár dnů v hezkém prostředí, s pohodovými lidmi.


Kolektiv, parta a tým


Takřka všechny naše programy jsou určeny skupinám. Ať se jedná o kolektiv ve škole, firmě či neziskové organizaci, partu přátel či skupinu turistů, ve všech našich programech jsou obsaženy prvky, které podporují rozvoj týmové spolupráce. Některé programy (např. školní i firemní teambuildingy) jsou na rozvoj týmu vyloženě zaměřeny.


Střediska na Vysočině a v Jeseníkách


Kraj Vysočina, kde leží středisko Březová, je nádhernou částí České republiky. Lesy, louky, řeky, krásné pohledy do krajiny, svébytné kouzlo v každém ročním období. Již samotné prostředí tohoto kraje je dokonalou možností k aktivnímu prožití volného času. Ne jinak tomu je na našich jesenických střediscích, na Relaxe a Orientce. Všechna tři naše střediska si můžete prohlédnout níže. Pochlubit se můžeme také tím, že všechna leží v prostředí s mimořádně čistým ovzduším. Naše střediska neustále zvelebujeme, aby Vám mohla nabídnout ještě příjemnější pobyt. Těšit se můžete na lanové parky, dětská hřiště a mnoho dalších aktivit, stejně tak na bazény, hřiště na plážový volejbal, krb s posezením, boulderovací stěnu, unikátní dětská hřiště, hernu pro děti. Ano, to všechno naše střediska skutečně nabízí.


Profesionalita a zkušenosti


Naše programy nebyly tvořeny u počítače v kanceláři. Naše programy jsou výstupem několika let velmi tvrdé práce, vyhodnocování spokojenosti a názorů více než 20 000 klientů, neustálého testování nových a nových atrakcí a jejich promyšleného spojování v dokonalý, atraktivní, ucelený a smysluplný program, rozsáhlých investic do vybavení, získávání patřičných licencí a specializací, neustálé školení a vzdělávání našich pracovníků, zahraniční stáže a výměny zkušeností, sestavení vlastní inovační základny organizace, vědecko pedagogické rady, týmu pro strategický rozvoj a týmu programových specialistů. Vše výše uvedené naznačuje, že STAN nechce být jen jednou z mnoha organizací zabývajících se nabídkou dobrodružných a hodnotných volnočasových aktivit, ale má vážně míněné ambice stát se a být absolutní jedničkou v tomto segmentu.


Neustálý rozvoj na základě Vašich podnětů


Ročně naše střediska navštíví přes 18.000 klientů. Ať se už jedná o děti na školní akci, děti na letním táboře či rodiny s dětmi, firmy a další skupiny. Ročně tak máme zpětnou vazbu v podobě tísíců vyplněných dotazníků o spokojenosti s programem, ubytováním a dalšími službami. Všechny tyto dotazníky si pečlivě pročítáme a řídíme se Vašimi tipy, radami, doporučeními a na základě těchto Vašich podnětů pak neustále rozvíjíme a zdokonalujeme naše programy, zvyšujeme kvalitu služeb, budujeme nové věci na střediscích. Vaše názory nás totiž zajímají!


Vybavení


Naše programy můžeme realizovat díky skvělému vybavení, kterým disponujeme. Vysokolanové centrum, nízkolanové centrum, rafty, slaňování, rambodráha, lezecká stěna, střelba, paintball, rafty, snowkiting, airsoft, horská kola, army game, sportovní vyžití...STOP! Je zbytečné dále pokračovat, vše totiž najdete v našich programech.


Originalita


Širokou paletou nabízených programů, vysokou hodnotou získanou z těchto programů, prostředím ve kterém naše programy realizujeme, adrenalinovými aktivitami, tím vším je naše nabídka originální.


Hodnoty


Toto poslední slovo "hodnota" je výsledkem všech předchozích aspektů. U všech našich programů se maximálně snažíme o to, aby se člověk nejen báječně pobavil, ale aby z našeho programu odjížděl obohacen. Obohacen tím, že prožil několik dnů v krásném prostředí, při napínavých aktivitách poznal a mnohdy i překonal sám sebe a něco sám sobě dokázal, poznal mnohem blíže své kamarády, svoji třídu, spolupracovníky a přátele a poznal sílu týmové práce, přátelství a podpory.


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio