19. července 2018

Březová se na podzim otevře rodinám!

Milí přátelé, dovolte nám, abychom vás pozvali na Březovou, a to na dny vyhrazené rodinkám! Během podzimu bude Březová o vybraných sobotách otevřená právě pro návštěvníky z řad rodin, kteří sem můžou přijet prožít nezapomenutelný den! Přečtěte si více o termínech i rezervacích a vyrazte s dětmi za neobyčejnými zážitky do největšího zážitkového parku!

.

.


Rodinám, individuálním turistům a zkrátka všem, kteří chtějí prožít úžasný zážitkový den v Outdoor Resortu Březová máme otevřeno v roce 2018 ve vybraných termínech v září a říjnu. Mimo tyto termíny je bohužel Březová určena jen školám, táborům, firmám a organizovaným skupinám. V roce 2019 bude Březová otevřena rodinám každou sobotu a neděli duben až říjen s výjimkou letních prázdnin.


Základní jednotné vstupné do areálu je pro tento rok 170,- Kč

Děti do 3 let zdarma


Základní vstupné zahrnuje

Základní vstupné: 170,- Kč zahrnuje: Dětské dobrodružné 3 patrové bludiště, rozhlehlý dětský hrad Notingham se skluzavkami a tobogány, Lanáček (lanový labyrint nad zemí i nad rybníkem), Velká dobrodružná stezka, Obří vzduchová trampolína, ostatní dětské herní prvky v areálu, Lezecká stěna, Středověká lezecká stěna, Lanové centrum, Středověký okruh se supertobogánem, Strašidelná věž.


PŘEČTĚTE SI NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI!


Nadstandardní příplatkové atrakce

Skok do prázdna: 80,- Kč

Projížďka na koni: 100,- Kč

Dětské čtyřkolky: 100,- Kč

Rezervace nutná!

Pokud se chytáte ve vybranou sobotu na Březovou, rezervujte si zavčas vstup! Kapacita areálu je omezena a nechceme do areálu pouštět příliš vysoký počet návštěvníků, který by mohl u atrakcí vytvářet fronty. Velmi jednoduchá rezervace Vám dává jistotu, že jsou pro Vás vstupenky rezervovány. Pokud si návštěvu rezervujete a pak z nějakých důvodů nedojedete, nic se neděje.

Otevírací doba areálu v uvedených termínech 9:00 - 17:00 hod

POZOR! I KDYŽ BYLY TERMÍNY JIŽ OBSAZENY, ROZHODLI JSME SE PŘIDAT DALŠÍCH 50 MÍST!!!

Nově vypsané termíny 2018

Termín Rezervace
Neděle 23.9.2018 ZNOVU MOŽNO REZERVOVAT!
Neděle 7.10.2018 Rezervovat
Sobota 13.10.2018 Rezervovat

Termíny 2018

Termín Rezervace
Sobota 8.9.2018 OBSAZENO
Sobota 15.9.2018 OBSAZENO
Sobota 29.9.2018 ZNOVU MOŽNO REZERVOVAT!
Sobota 6.10.2018 ZNOVU MOŽNO REZERVOVAT!

Občerstvení

Kdykoliv v průběhu vašeho pobytu v Outdoor Resortu Březová vás rádi přivítáme v našem srubovém bufetu, kde je kromě nepřeberného množství sladkých a slaných dobrot k dostání pivo, limo, ledňáky, suvenýry, ale také pizza, pannini, tortily, atd.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio