23. ledna 2013

Cenová bomba pro neziskovky, oddíly dětí, mateřská centra a další kolektivy!

Jste nezisková organizace, a to jakéhokoli zaměření? Máte oddíl dětí pro který pravidelně pořádáte různé akce? Nebo jste parta nadšenců a sem tam někam vyrážíte? Či jste skupina maminek s dětmi, turistický či sportovní oddíl? Pro vás všechny a všechny další různé kolektivy jsme připravili speciální cenovou nabídku. Hodilo by se říci...ať je jaro nebo zima, se STANem je vždycky príma...A my to klidně řekneme a ještě to doplníme o podzim a léto. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

Tři místa, čtyři roční období, nespočet možností

Nemá cenu zde v tomto článku znovu opisovat celou naši nabídku. Proto dovolte jen pár hesel a nejdůležitějších informací. Vybrat si můžete prakticky cokoliv, jakýkoliv program. Co je podstatné a proč tento článek je to, že na kterýkoliv pobyt od nás dostanete výraznou slevu, a to až 30%. Stačí do rezervace pouze uvést, že se jedná o akci NNO.


Březová, Relaxa, Orientka

To jsou místa, kde můžete Váš pobyt uskutečnit. Březová, naše největší středisko, v krásném prostředí Vysočiny. Relaxa a Orientka, naše horská střediska, která fungují celoročně. Každé středisko je jiné, všechna jsou však výborně vybavena. Těšit se můžete na venkovní bazény, vnitřní vyhřívaný bazén, krby, dětské hřiště, lanové parky a další aktivity, trampolíny, hřiště na plážový volejbal a spoustu dalšího. Jednotlivá střediska si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.


Co všechno jsme pro Vás schopni zajistit?

· zdravotník na středisku

· atraktivní program přizpůsobený skupině

· možnost plně využívat zázemí jež střediska nabízí

· na každých 10 platících osob 1 zdarma

· lanové a adrenalinové aktivity - třešnička na našich střediscích: army game, paintball, vysokolanové centrum, trampolíny, big swing, tým park, unikátní dětské hřiště, boulderovky. Tohle všechno a mnoho dalších na našich střediscích skutečně máme.

· zajištění speciální stravy - vegetariáni, diabetici, bezlepková dieta a další potravinové alergie? U nás není problém a ve všech našich kuchyních Vašim potřebám vyhovíme.

· programoví instruktoři, kteří svoji práci dělají celoročně a profesionálně, ochotný a milý personál - i tohle je myslíme důležité pro Váš spokojený pobyt.


A jaký pobyt u nás můžete absolvovat?

Prakticky cokoliv na co si vzpomenete, vybíráme však z nejčastěji poptávaných. Ke každému pak přidáváme odkaz na konkrétní nabídku, která tomu nejvíce odpovídá. Požadavkům se však meze nekladou, u nás ne.

víkendový jarní pobyt s programem pro děti i dospělé

Rodiče si vyrazí na kolo, jejich děti mezitím absolvují námi připravený program, odpoledne mají program společný a večer stráví u krbu a grilovaného masa společně. Inspirujte se letními pobyty Rodinka či Parta.

víkendový pobyt pro maminky s dětmi

Maminky si užívají sluníčka, bazénu, navštíví saunu, dopřejí si masáž. Dětem připraví naši instruktoři atraktivní program.

letní tábor pro děti

Možná hledáte pouze zázemí, kde si Váš vlastní tábor zrealizovat, i tak umí naše střediska posloužit. Nebo chcete zrealizovat program se vším všudy? I to umíme. Je libo středověká tématika, army, dobrodružná či sportovní? Vždyť STAN je největším realizátorem právě letních táborů a stejně atraktivní program, který na táborech STANu probíhá připravíme i Vašim dětem. Jak takový tábor může probíhat a jaké jsou možnosti najdete ZDE.

zimní pobyty pro rodiny a skupiny

Víkendové či týdenní přes jarní prázdniny, lyže, snb, snowkiting, sněžnice, lyžařští a snb instruktoři pro vaše děti i pro vás dospělé, bazén, sauna, večerní program. Inspirovat se můžete pobyty Snowfamily.

soustředění sportovního či jiného oddílu

Jste tým fotbalistů, volejbalistů, atletů, orientačních běžců, hokejistů…sportů je mnoho. Zázemí našich středisek vám jsou k dispozici, stejně tak jsou právě u těchto skupin velmi poptávané naše lanová centra a další aktivity. Prohlédněte si jednotlivá střediska na jejich webových stránkách.

podzimní víkendové pobyty

Podzim je čím dál více stejně atraktivní jako jaro a stále více skupin k nám zavítá právě v tomto období. Nenechte se tak odradit nejčastější myšlenkou špatného počasí…Objekty jsou vytápěné, vnitřní bazén přijde vhod než kdykoli jindy a těšit se můžete stejně tak například na lanové aktivity, army game.


Vyberte si z naší nabídky, vyplňte rezervační formulář a do poznámek uveďte Akce NNO. Nebo nám napište na email info@istan.cz Vaše přání, požadavky a my Vám sestavíme akci přímo pro Vás. V obou případech si však můžete být jisti cenovou bombou, za kterou u nás NNO a další skupiny pobyt získají.

Hodnocení článku:

1 2 3 4 5
Průměrná známka: 1.80
Počet hlasů: 5
Přečteno: 13495x
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio