10. července 2018

Vyrazte strávit Silvestr na Orientce!

Neseďte na konci roku doma a vyrazte strávit pohodové dny v Jeseníkách! Pro velký zájem jsme vyhlásili silvestrovské pobyty na Orientce určené dětem i dospělým!

Můžete si zvolit z varianty zahrnující pouze stravu a ubytování nebo z té, která obsahuje i výuku lyžování/SNB a další bonusy! Rezervujte si lyžovačku pro rodinu i přátele včas!

Čtěte více o této akci...


Vyrazte strávit Silvestr v krásné přírodě CHKO Jeseníky, v bezprostřední blízkosti sjezdovek a můžete si také vybrat pobyt s programem a výukou lyžování či pobyt pouze s ubytováním, stravou a silvestrovským pohoštěním!


Zázemí pobytu

Silvestrovský pobyt se koná na chatě Orientce, od které je místní skiareál vzdálený 200 metrů. K dispozici jsou zde dvě sjezdovky - jedna s kotvou a jedna s pomou. Díky osvětlení je zde možnost i večerního lyžování. V areálu je také dětský lanový vlek s mírným svážkem vhodným pro nejmenší lyžaře. Nechybí ani bufet s posezením a toaletami.

V dojezdové vzdálenosti je nespočet dalších sjezdovek.

Orientka je horská chata situovaná v Jeseníkách, ve staré Vsi u Rýmařova, k dispozici je vám během pobytu vnitřní vyhřívaný bazén, v případě zájmu i sauna za příplatek 50 Kč/osoba. Pár metrů za Orientkou začíná oblíbená běžkařská trasa vedoucí na Alfrédku až na Jesenickou magistrálu - možností je samozřejmě daleko více.Program pobytu

I. varianta

= Ubytování + Strava + Silvestrovské občerstvení

Tato varianta je vhodná pro všechny, kdo chtějí hlavně individuální program. Zajištěná je plná penze (první den se začíná večeří, poslední den se končí obědem). Ubytování, možnost využít bazén a saunu (ta je za příplatek), v ceně je také zahrnutý silvestrovský raut a přípitek.

II. varianta

= Ubytování + Strava + Silvestrovské občerstvení + Výuka lyžování/snowboardingu + Večerní program pro děti + Možnost zapůjčení sněžnic

Tuto variantu doporučujeme těm, kdo chtějí využít i výuku lyžování nebo snowboardingu pro sebe nebo pro své děti (děti na lyžích učíme od 4 let, děti na snowboardu od 8 let) a kteří by ocenili i večerní program pro děti (v podobě filmu, výrobních dílniček, venkovních her a silvestrovské diskotéky). Zajištěná je plná penze (první den se začíná večeří, poslední den se končí obědem). Ubytování, možnost využít bazén a saunu (ta je za příplatek), v ceně je také zahrnutý silvestrovský raut a přípitek.


Ceník pobytů

28.12.-1.1.2019 (5 dní) Dítě (3-18 let) Dospělý
I. varianta 3060 Kč 3390 Kč
II. varianta 3180 Kč 3490 Kč

Děti do 3 let mají pobyt zdarma v případě, že jim není nárokováno vlastní lůžko a strava

Rezervace

Do poznámky u rezervace, prosíme, uveďte o který typ pobytu máte zájem. Rezervovat lze pouze celý termín (není možné například rezervovat pouze 3 dny z uvedeného data).


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio