SNOWFAMILY

Cenově výhodné pobyty pro rodiny, vyhlašované v mnoha termínech každou zimu, především v období jarních prázdnin a víkendů

Program Snowfamily je zimní pobyt realizovaný každoročně zejména v období jarních prázdnin, ale i mimo tyto termíny. Pobyt je nejčastěji pětidenní, připravenou máme však i kratší víkendovou verzi, kterou najdete pod názvem Snowfamily víkend. Pobyt Snowfamily je speciálně vytvořený ekonomický balíček zejména pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, kamarádů, ale i jednotlivců. Cena zahrnuje vždy ubytování na chatě Orientka (některé termíny jsou realizovány v rekreačním středisku Relaxa), plnou penzi, vstup do bazénu a doprovodný (dobrovolný) program, který zajišťují naši instruktoři.


Na termíny a ceny SNOWFAMILY se můžete podívat na stránkách Orientky "ZDE"


Zimní sporty, zábava, relaxace

  • Nadstandardně vybavená chata, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, solárium, salónek, posezení u krbu či baru nad sklenkou vína či u atraktivních stolních her s dětmi
  • Příjemný personál, chutná kuchyně
  • Jakých zimních aktivit se můžete zúčastnit najdete ZDE. V rámci pobytů Snowfamily je Vám k dispozici také lyžařská a snowboardová škola, ať už pro "prťata" od tří let, náctileté či dospělé. Postavit si můžete vlastní ledový bar a užít si zábavy při večerních animačních programech či na diskotéce.
  • Naši instruktoři jsou lidé na svém místě věnující se práci s dětmi jako profesionálové po celý rok. Vám a Vašim dětem se budou věnovat jak jen nejlépe dovedou. Lyžařští a snowboardový instruktoři jsou držiteli patřičních licencí, učíme dle rakouských a českých metodik, dbáme na důsledné proškolení, držíme krok s novými trendy. Formou her a soutěží naučíme správně lyžovat i ty nejmenší.
  • Ceny programů Snowfamily jsou velmi příznivé. Nehledejte v tom nějaký háček. Standard STANu je vysoký a my věříme, že se zalíbí i Vám. Doporučíme Vám jen včasnou rezervaci, neboť pobyty Snowfamily jsou každoročně beznadějně obsazené.

Podrobnější popis pobytů Snowfamily a aktuální termíny najdete na webových stránkách chaty Orientka a rekreačního střediska Relaxa. Přímý odkaz na webové stránky středisek naleznete v pravém sloupci.

Související odkazy:

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio