zimní, jarní, prázdninové i podzimní pobyty a programy pro celou rodinu * úžasné prostředí * milí instruktoři * pohodové zázemí * spousta možností

20. března 2015

Letní tábor pro rodiče s dětmi - pro veliký zájem otevřen druhý turnus!

Přijeďte i vy s vašimi dětmi a udělejte tak první krůček k jejich budoucím táborovým pobytům. Pro děti i rodiče je připraven sportovní, výtvarný i zábavný program, skvělé zázemí chaty a vynikající strava. Program pro děti bude v duchu oblíbených Příšerek s.r.o. a Univerzita pro příšerky! Pro rodiče je program dobrovolný, jeden den bude celý volný, abyste mohli s dětmi vyrazit na velký výlet.

20. dubna 2014

Letní nabídka pro rodiny

Letní prázdniny se dají trávit i jinak, než tím způsobem, že děti jedou na tábor a rodiče chodí do práce! Ideální variantou je rodinná dovolená plná zábavy, adrenalinových aktivit a outdooru, a to vše v kruhu vašich blízkých a navíc v nádherném středisku. Pro všechny, koho právě tento typ aktivní rodinné dovolené zajímá, je zde tento článek, stručně představující naši letní nabídku pro rodiny.

7. března 2013

Velikonoční svátky-na Orientce!

Několik dní volna se přímo nabízí k rodinné rekreaci! Velikonoční prázdniny, jaro, teplo, zábava a odpočinek v kruhu svých blízkých, umíte si představit něco hezčího? Když si tuto idylku ještě zasadíte do krásné přírody a luxusního střediska s nadstandardním vybavení...Nezbývá než začít balit tašky, oblečení a případně kola a vydat se na cestu...

23. ledna 2013

Cenová bomba pro neziskovky, oddíly dětí, mateřská centra a další kolektivy!

Jste nezisková organizace, a to jakéhokoli zaměření? Máte oddíl dětí pro který pravidelně pořádáte různé akce? Nebo jste parta nadšenců a sem tam někam vyrážíte? Či jste skupina maminek s dětmi, turistický či sportovní oddíl? Pro vás všechny a všechny další různé kolektivy jsme připravili speciální cenovou nabídku. Hodilo by se říci...ať je jaro nebo zima, se STANem je vždycky príma...A my to klidně řekneme a ještě to doplníme o podzim a léto. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

19. října 2011

Dárkové poukazy

Pozor! Právě rozjíždíme velkou novinku! Nyní je u nás možné zakoupit dárkový poukaz! Zimní, letní, táborové, slevové, na přání… Nevíte, čím obdarovat své blízké? Nic se nevyrovná zážitkům a pobytu v malebné přírodě Vysočiny a Jeseníků.

18. dubna 2011

Obří lezecká stěna v RS Orientka

Průběžně aktualizováno a doplňováno novými fotografiemi! Přibližně od poloviny května bude v našem nejnovějším rekreačním středisku Orientka otevřeno unikátní několikapatrové vysokolanové centrum. Součástí je i 18 metrů vysoká nástupní věž, a právě ji vám nyní představíme v poločase stavby. Součástí věže je totiž v tuto chvíli největší lezecká stěna, kterou STAN staví.

17. dubna 2011

Nejmladší jsou obzvláště vítáni!

Nejmladší účastníci si již naplno užívají nové úžasné hřiště na Orientce, kde nechybí takové atrakce jako tobogánové skluzavky, houpačky "orlí hnízdo", unikátní lezecké stěny vhodné i pro nejmladší účastníky, trampolíny...Zkrátka ráj pro děti, ať již přijedou s mateřskou školkou, základní školou či s rodiči v rámci prázdninových rodinných pobytů.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio