Adaptační kurzy

Adaptační kurz je určen pro žáky a studenty vstupující do nového kolektivu, a to jak na základních školách při přestupu na druhý stupeň (pokud se mění složení třídy), tak při nástupu např. na víceleté gymnázium nebo do jakéhokoliv I. ročníku střední školy.

Na velkém boomu, který zažívají adaptační kurzy v posledních letech, má velký podíl právě organizace STAN. Již pět let je STAN jedničkou v realizaci adaptačních kurzů. Adaptační kurzy realizujeme na všech třech našich střediscích výhradně v měsících září, říjen a listopad.


Šachovnice from STAN on Vimeo.


Pokud nás ještě neznáte, doporučujeme k přečtení rubriku "O našich adaptačních kurzech", kde popisujeme celou metodiku a základní stavební prvky našich adaptačních kurzů.

O našich adaptačních kurzech

Proč jsou naše adaptační kurzy tak oblíbené? Zásady, program, metodika, prevence, vše popisujeme zde

Slovník k adaptačním kurzům

Přečtěte si stručný slovníček pojmů, se kterými se můžete setkat na našich adaptačních kurzech - buďte připraveni a rozšiřte své znalosti!

Perfect Day

Novinkou od podzimu 2015 je jednodenní adaptační kurz/třídní teambuilding Perfect Day. Reagujeme tak na poptávku mnoha škol z loňského podzimu, které nemohou vyjet na vícedenní adaptační kurzy.

Start

Ekonomický, tzv. startovní program adaptačních kurzů za zaváděcí cenu, vhodný pro kratší pobyty

Pohoda

Oblíbený základní model adaptačních kurzů, vhodný pro základní i střední školy. POZOR! Programy na jednotlivých střediscích mají zařazené jiné aktivity i speciality! Navštivte proto stránky jednotlivých středisek a podívejte se na konkrétní skladbu programu

Pohoda plus

V posledních letech nejoblíbenější typ adaptačního kurzu, navíc pěkně nabitý aktivitami

Šachovnice

Do rybníka bude ze samostřílu katapultován klíč pokaždé, když písek v přesýpacích hodinách bude rychlejší než tým studentů. Napínavý adaptační kurz zaměřený na týmovost, spolupráci, poznání jeden druhého a sehranost.

James Bond

TOP příběhový adaptační kurz, na kterém jsou využívány nejmodernější technologie. Na tomto adaptačním kurzu vás čekají desítky týmových aktivit okořeněné adrenalinovými atrakcemi, to vše je však podtrženo napínavým příběhem. Kurz tak dostvá zcela nový ...

Adaptační kurzy pro prvňáčky

Novinka v naší nabídce podle nejnovějších trendů! Hned na začátku školní docházky vytvořme ve třídě skvělou atmosféru!

Vodácký adaptační kurz

Je úplnou novinkou v naší nabídce, kterou jsme zařadili kvůli velkému zájmu. Netypická, ale velmi účinná forma adaptačního kurzu.
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio