Mateřské školky

Jezdit na "školky v přírodě" se stalo dobrým zvykem především pro školky z velkých měst, ale postupně se tato novinka rozšiřuje i do středně velkých a malých měst. Školky v přírodě realizujeme v tuto chvíli v rekreačním středisku Relaxa a Orientka v Jeseníkách, od roku 2012 pak i v rekreačním středisku Březová.

Vyrazit na pobyt do zdravého prostředí, nadýchat se čerstvého a čistého vzduchu, pořádně si protáhnout tělíčko a prožít mnohá dětská dobrodružství...To jde nejlépe právě u nás. Naši instruktoři si dokáží i pro ty nejmenší připravit skvělý program od rána až do večere. Aby ne, když jsou to právě ti instruktoři, kteří každoročně realizují tolik oblíbené a mezi rodiči velmi uznávané tábory "Z pohádky do pohádky"

Programy lze libovolně upravit a podřídit požadavkům školky "na míru", jak podle věku dětí, tak podle délky pobytu.

A než se pustíte do prohlídky programů, chceme se ještě malinko pochlubit, že právě na naše nejmenší návštěvníky čeká na středisku Orientka úžasná novinka - multifunkční dětské hřiště plné atrakcí a pokud budou chtít, mohou vyzkoušet i speciální dětské okruhy pro nejmenší v našem novém lanovém centru.


Rádi bychom Vás také upozornili, že jsme připravili speciální slevu ve výši 5% z libovolné školy či školky v přírodě všem školám a školkám, které se nacházejí ve městech, které nyní tak často trápí zvýšená koncentrace prachu a jiné silné znečištění ovzduší. Především se jedná o region Ostravska, Karviné atd. Pokud z takto postižených regionů pocházíte, napište nám to prosím do poznámek. Pro uplatnění slevy je důležité, že se akce koná v roce 2012 a rezervace musí být podána do konce roku 2011. Sleva platí na jarní, zimní a podzimní školy a školky v přírodě. Termíny si můžete blokovat již teď. STAN chce aspoň takto nepatrně přispět těm, kteří nemají to štěstí žít v čistém prostředí. Dále upozorňujeme, že se již začínají objevovat první dotační programy u různých institucí, které na pobyty dětem z takto znevýhodněných oblastí přispívají.


Eko školky v přírodě

* příroda * hry * poznání * radost * krásné prostředí * spousta kamarádů * zvířátka * příběh * pohoda * bezpečnost * nevšední aktivity *

Standardní školky v přírodě

* zábava * fantazie * radost * hry * krásné prostředí * spousta kamarádů * příroda * příběh * pohoda * bezpečnost * nevšední aktivity *
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio