Proč s námi

Na tomto místě uvádíme nejdůležitější atributy naší nabídky


Bezpečnost

Byla, je a vždy bude na prvním místě. Adrenalinové aktivity jsou u dětí mimořádně oblíbené, provozovat je však může jen zkušený instruktor. Toto je skutečnost, která je mnohými společnostmi (zvláště spoustou těch začínajících) značně opomíjena.


Komplexnost

Komplexnost U nás nedostáváte dílčí atrakce, dostáváte komplexní program od rána do večera, který se přizpůsobuje charakteru skupinky, který má svoji vlastní programovou dynamiku a smysl.


Přidaná hodnota

Nechceme, aby se žáci a studenti jenom bavili, vždy je kladen důraz i na hodnotovou orientaci, atmosféreu v kolektivu, prevenci nežádoucích jevů, ale i získání nových znalostí a dovedností. proto si např. naši instruktoři nikdy neodpustí u lanového centra výklad o používaném materiálu.


Prostředí

Všechna naše střediska se nacházejí v nádherných a především zdravých lokalitách, jak střediska v Jeseníkách, tak na Vysočině patří mezi místa s nejlepšími parametry ovzduší v rámci celé ČR. Už z tohoto důvodu jsou naše střediska správná volba pro děti z měst zatížených emisemi.


Cena

Pokud porovnáte komplexní cenu (ubytování, plná penze a celý program) nenajdete v odpovídající kvalitě srovnatelnou nabídku. nenechte se zmást tím, že často jsou u jiných organizací položky účtovány zvlášť. Objednaný program máte se vším všudy, včetně ubytování a plné penze a zajištění dalších služeb. Za žádnou součást vašeho programu se nic nepřiplácí.


Zkušenosti

Žádná jiná organizace v ČR nerealizovala tolik školních akcí, jako my. Zkušenosti jsme však nesbírali jen u škol, ale také u neorganizované (někdy i značně rizikové) mládeže, u dospělých, u firem...Zajímavé je, jak se zkušenosti z jedné cílové skupiny dají využít u druhé.


Náš zájem

Naším nejvyšším zájmem je, abyste přijeli příští rok znovu. Obecně lze říci, že právě oblíbenost naší organizace vznikla především na základě každoročně se vracejících škol a výborných referencích, které se o nás šíří. To je důvod, proč počet škol od roku 2004, kdy jsme začínali vzrostl ze 14-ti na 358 v roce 2010. (viz mapka referencí) Chceme a moc nám záleží na tom, aby se vám u nás líbilo. Věřte, že stejně jako vy, pedagogové, ani my neděláme tuto práci hlavně "pro peníze". Děláme tuto práci proto, že jsme si ji vybrali mnohdy jako životní poslání. Spokojený klient je pak tou nejlepší odměnou.


Pedagog

Má žáky na starosti celý rok, proto si myslíme, že velmi uvítá, když veškerá starost o program připadne instruktorovi a on si bude moci školní výlet užít spolu se svými žáky. Pedagog rovněž nemusí zajišťovat mnoho dalších věcí, jako např. zdravotníka. Ten je vždy přítomen na každém středisku. V každém středisku je zároveň k dispozici auto s řidičem, které v případě nečekaných zdravotních problémů přepraví vašeho svěřence na pohotovost. Kávička a čaj pro pedagogy zdarma jsou již jen příjemnou maličkostí, která dokresluje naše přání, abyste se u nás cítili pohodově.

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio