Školní výlety

Jsou pomyslným vrcholem roku. Byla to právě naše organizace, která změnila pohled na školní výlety. Pedagog si již nemusí připravovat celý program a brát si vybavení s sebou. Přijede k nám do střediska a pobyt si se svojí třídou užije úplně stejně, jako jeho žáci a studenti. Bohatý program začíná hned po snídani a končí v večer, jeden programový blok zajímavější než druhý!


Školní výlety - STAN from STAN on Vimeo.


A ani večeří to ještě nekončí, každý den je zde nabídka nějakého společného večerního programu, ať již filmová projekce, diskotéka, u vybraných programů pak noční hra. Školní výlety realizujeme od začátku dubna až do konce října, nejfrekventovanějšími měsíci jsou pak květen a červen.


Každý rok zájem o naše školní výlety především v květnu a červnu značně přesahují počet volných míst, proto doporučujeme rezervovat si termín školního výletu co nejdříve, nejlépe několik měsíců předem. Ale i když se rozhodnete na poslední chvíli, určitě to zkuste, třeba budete mít štěstí a místečko se najde.

Zde je naše nabídka školních výletů. Jsou řazeny od základních až po ty pro nejnáročnější skupiny.

STANDARD

Základní a finančně dostupný program, vhodný zejména pro kratší pobyty.

ADVENTURE

Řadu let nejčastěji objednávaný program z naší nabídky. Obsahuje více aktivit než Standard. Ideální volba.

PANDORA

Oblíbený program pro náročné skupiny. V loňském roce druhý nejobjednávanější program z naší nabídky.

RANGER - Strážce buše

Staň se strážcem australského národního parku! Ranger, to je obdivované zaměstnání! Začínáš jako uchazeč o místo rangera, ale aby ses stal skutečným rangerem, musíš zvládnout spoustu dovedností!

ANGRY BIRDS

Fenoménem mezi programy pro děti jsou nezapomenutelní angry birds. Naštvaní ptáčci se uhnízdili na Březové a je tu s nimi velká legrace.

JEDNODENNÍ školní výlety

Rekreační středisko Březová přichází s jedinečnou nabídkou jednodenních programů pro školy, neziskové organizace, DDM, a dětské domovy. Minimální velikost skupiny je 10 osob, maximální velikost skupiny je 60 osob. Pro nezávaznou rezervaci či poptávku ...
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio