Sportovní kurzy

Jako sportovní kurz si můžete uzpůsobit prakticky jakýkoliv program z naší nabídky školních výletů, případně jej můžeme jakkoliv modifikovat, vzhledem k tomu, že spousta třídních pedagogů nebo tělocvikářů si sportovní kurz dělá po svém a se svojí vlastní metodikou. To vůbec nevadí, naopak, ale pak je zapotřebí udělat nějakou individuální sestavu, tak aby byla realizovatelná a aby Vám co nejvíce vyhovovala.


Kromě možnosti sestavit sportovní kurz "na klíč" však nabízíme dva již hotové, vyzkoušené a osvědčené produkty. Jsou jimi sportovní kurzy "Outdoorový specialista" a "Outdoorový specialista plus"


V nabídce pak najdete tři specialitky. První je zimní sportovní kurz Polární záře, kombinující mnoho druhů zimních sportů. Druhou nabídkou je mimořádně vydařená kombinace voda-kolo-skály-vodopády, nese název Alpinia a určitě se Vám bude líbit. Třešničkou na dortu je pak sportovní kurz na jachtě, jako zajímavá ukázka toho, co také umíme realizovat.

Outdoorový specialista

Lanové aktivity, lezecké stěny, vodáctví, lezení po skalách a slaňování zažívají v naší republice obrovský rozmach, který má rok od roku dynamičtější charakter.

Sportovní kurz ALPINIA

Dva dny v lodi Baraka, při sjezdu Salzy, dva dny na horském kole známou Alpentour, stoupání podél vodopádů Medvědí soutěskou, túra "rakouským Grand Kaňonem"...

Sportovní kurz K2

Lze v zimě dělat něco jiného než lyžařské kurzy? Třeba něco kratšího a atraktivního? I pro ty, jejichž ročník nemá "lyžák" zrovna v osnovách? Ano, lze!
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio